کدخبر : 539156

در جریان بازدید رئیس پژوهشکده بیمه و هیات همراه از شرکت بیمه آسماری، بر توسعه همکاری های دوجانبه و استفاده از فرصت های پژوهشی و علمی موجود برای طراحی محصولات جدید و افزایش هر چه بیشتر سطح خدمات تاکید شد.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد بیمه آسماری طی سال جاری، به دستاوردهای مهم آن در حوزه ارائه آموزش های هدفمند به شبکه فروش اشاره کرد و با بیان این که آموزش های ضمن خدمت و غیرحضوری سهم قابل توجهی در افزایش سطح دانش کارکنان داشته است، گفت: با پیاده سازی سامانه آموزش مجازی (LMS) بیمه آسماری بسیاری از نیازهای علمی نمایندگان، شعب و پرسنل شرکت را برآورده نموده است .

WhatsApp-Image-2021-02-07-at-11.53.28-AM

 

وی همچنین به تشکیل کمیته آموزش و انجام فرایند نیازسنجی آموزشی در حوزه کارکنان، نمایندگان و شعب شرکت بیمه آسماری اشاره کرد و با بیان این که از محتواهای آموزشی به روز رسانی شده برای آموزش استفاده می شود، خاطرنشان کرد: حجم اطلاعات و داده های در اختیار پژوهشکده بیمه بسیار قابل توجه است و می توان برای ارتقای سطح فعالیت های آموزشی از این محتواها نیز بهره برد.

دکتر حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه نیز در این بازدید با قدردانی از خدمات شرکت بیمه آسماری به صنعت بیمه، خدمات انجام شده در حوزه آموزش کارکنان و شبکه فروش این شرکت را قابل تقدیر دانست و گفت: شرکت بیمه آسماری می تواند به افزایش غنای پژوهش های در حال انجام در پژوهشکده بیمه کمک کند.

 

WhatsApp-Image-2021-02-07-at-11.53.27-AM-445x296

وی با استقبال از پیاده سازی سیستم آموزش از راه دور در شرکت بیمه آسماری، این اقدام را روشی موثر برای افزایش سرعت و کیفیت انتقال دانش ارزیابی و خاطرنشان کرد: پژوهشکده بیمه آمادگی دارد محتوای آموزشی و پژوهشی موجود را در اختیار همه شرکت های بیمه از جمله شرکت بیمه آسماری قرار دهد.

در ادامه، رئیس پژوهشکده بیمه به همراه دکتر «لیلی نیاکان» معاون پژوهشی و دکتر «اسماء حمزه» سرپرست دفتر ارتباط با صنعت پژوهشکده در خصوص زمینه های مختلف همکاری مشترک پژوهشکده و بیمه آسماری اظهار نظر نمودند .

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه