کدخبر : 539171

پرداخت خسارت 81 میلیارد ریالی بیمه سرمد به نیروگاه منتظر قائم

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط عمومی بیمه سرمد، خسارت وارده به برق‌گیر واحد 3 و ترانسفورماتور واحد 4 بخار مجموعه نیروگاه شهید منتظرقائم، که چندی پیش بر اثر صاعقه دچار خسارت شد، با حضور مدیران عامل بیمه سرمد و شرکت توسعه برق و انرژی سپهر پرداخت شد.

80f83a7e-6019-2980-4525-0f3795c4c021

 

در جلسه مهندس مهدوی و دکتر فشار، مدیرعامل بیمه سرمد ضمن اعطای چک خسارت 81 میلیارد ریالی به بیمه‌گزار گفت: نیروگاه‌ منتظر قائم یک پروژه ملی و سرمایه کشور است و ما در شرایطی که کشور با کمبود برق مواجه شده است، جدای از وظیفه بیمه‌گری، در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت، وظیفه خود می‌دانیم که پرداخت خسارت نیروگاه منتظر قائم را با سرعت بیشتری پرداخت کنیم. 

مدیرعامل بیمه سرمد تاکید کرد «جبران خسارت، وظیفه ما به عنوان شرکت بیمه‌گر است و یکی از سیاست‌های اصلی ما در بیمه سرمد، پرداخت خسارت‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن است به ویژه اینکه در حال حاضر کشور، در تامین برق با مشکل مواجه شده است.

دکتر افشار مدیرعامل شرکت توسعه برق و انرژی سپهر نیز در این جلسه، با تشکر در مهدی مهدوی برای پرداخت خسارت وارده به دو واحد نیروگاه منتظر قائم گفت: ما سابقه خوبی در همکاری با بیمه سرمد داریم و امیداواریم که پرونده دوم خسارت به نیروگاه نیز به سرعت پرداخت شود. 

مجموعه نیروگاهی شهید منتظرقائم از نیروگاه‌های بخار و سیکل ترکیبی و یکی از بزرگترین تامین کننده‌های برق کشور است که 25 درصد برق استان تهران و البزر و در مجموعه 3 درصد از برق کل کشور را تامین می‌کند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه