کدخبر : 539436

سازمان بورس و اوراق بهادار تهران با افزایش حدود 443 درصدی سرمایه شرکت بیمه کارآفرین موافقت کرد. این افزایش سرمایه باعث افزایش سطح توانگری مالی، بهبود نسبت‌های بیمه‌گری و مالی شرکت خواهد شد و بیمه کارآفرین حضوری متفاوت و مقتدرتر از گذشته در بازار بیمه را تجربه خواهد کرد.

سرانجام پس از ماه‌های تلاش و پیگیری، سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، در یک بیانیه رسمی، از ثبت و موافقت با افزایش سرمایه بیمه کارآفرین خبر داد .

این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت( املاک و زمین‌های بیمه کارآفرین) در سراسر کشور صورت می‌گیرد که ثمره این تصمیم بهبود و تقویت ترازنامه بیمه کارآفرین، بهبود نسبت‌های مالی و شاخص‌های بیمه‌گری، ارتقای قدرت سهم نگهداری حق بیمه و البته افزایش سهم قبولی بیمه کارآفرین ارتقا و پایداری سازی زمینه سرمایه‌گذاری و سودآوری شرکت خواهد بود.

محمد حیدری، مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین هدف از افزایش سرمایه را اصلاح ساختار مالی اعلام کرده و می‌گوید: این اتفاق مهم البته در اجرای برنامه های متعالی شرکت بیمه کارآفرین است. معنای روشن این تصمیم کلیدی این است که از این پس بیمه کارآفرین با افزایش 443 درصدی سرمایه‌اش می‌تواند نقش تأثیرگذاری را در بازار بیمه کشور به دست آورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه