کدخبر : 539476

بیمه تجارت‌نو در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی از طرح بزرگ وام بیمه تجارت، رونمایی کرد.

به گزارش شما و اقتصاد ٰ امروز صبح ۲۸بهمن‌ماه، دکتر نوراللهی ، مدیرعامل بیمه تجارت‌نو، با حضور جناب آقای دولت آبادی، مدیرعامل بانک تجارت، و جمعی دیگر از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی کشور، طرح بزرگ «وام بیمه تجارت» را معرفی نمود.

photo_۲۰۲۱-۰۲-۱۶_۱۴-۵۷-۳۴

 

وی در توضیح طرح وام بیمه تجارت، نقش حمایتی بیمه‌ها در اجرای فعالیت های بنیادی کشور و صنایع مادر از جمله صنعت پتروشیمی را عامل اصلی طرح مذکور برشمرد.

در طرح وام بیمه تجارت که با همکاری بانک تجارت شکل گرفته است؛ سازمان های مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، می‌توانند معادل حق بیمه سالانه خود و تا سقف ۱۵۰میلیارد ریال از تسهیلات ۱۲ ماهه بانک تجارت بدون نیاز به ضامن، پیش‌پرداخت و کارمزد بانکی؛ بهره‌مند گردند.

دکتر نوراللهی یادآور شدند که این طرح پیشتر نیز تحت عنوان وام بیمه در خصوص بیمه‌های اتومبیل کارکنان سازمان‌ها، اجرا گردیده و مورد استقبال قرار گرفته است. لذا با توجه به موفقیت آمیز بودن آن و این‌بار بیمه تجارت‌نو با نگاه مشتری‌مداری و تسریع هرچه بیشتر خدمات بیمه ای و حمایت از صنایع زیرساختی کشور، طرح بزرگ وام بیمه تجارت، را بطور گسترده‌تر ارائه نموده است.

دکتر نوراللهی در پایان ضمن دعوت از حضار به بازدید از غرفه بیمه تجارت‌نو، این طرح را امیدبخش توسعه هرچه بیشتر فرهنگ بیمه در سطح کلان کشور عنوان نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه