معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه ملت اعلام کرد؛

کدخبر : 542040

معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه ملت اعلام کرد که همزمان با کنترل نسبت خسارت و وصول حق‌بیمه، پرتفوی درمان این شرکت در سال گذشته نسبت به سال قبل آن حدود یک و نیم برابر شده است.

 به گزارش شما و اقتصاد ؛ مسعود همتی با بیان این که پیشتر تمرکز بیمه‌نامه‌های درمان شرکت بیمه ملت بر قراردادهای بزرگ بوده است، اظهار کرد: قراردادهای بزرگ گرچه می‌تواند حق‌بیمه قابل توجهی را به شرکت وارد کند، اما در صورتی که این بیمه‌نامه‌ها در سال بعد تمدید نشوند، مشکلات جدی ایجاد خواهند کرد.

 

بیمه+ملت+رشد

 

وی با اشاره به این‌که در حال حاضر قراردادهای خُرد در حوزه درمان به شرکت بیمه ملت وارد می‌شوند، ادامه داد: این قراردادها پس از بررسی دقیق سوابق منعقد می شوند.

 

همتی با تاکید بر این‌که اکثر قراردادهای درمان منعقد شده در این شرکت، ضریب خسارت کمتر از ۷۵ درصد دارند، افزود: این اقدام باعث شد که نسبت خسارت بیمه‌های درمان در سال گذشته مطلوب باشد و با وجود شیوع کرونا، این عدد از حد مجاز تجاوز نکند.

معاون فنی بیمه اشخاص شرکت بیمه ملت همچنین گفت که این شرکت پیش از انعقاد قرارداد بیمه درمان، از حتمی بودن پرداخت حق‌بیمه توسط بیمه‌‌گزار اطمینان حاصل می‌کند، بنابراین در این حوزه و در قراردادهای جدید حق‌بیمه معوق وجود ندارد.

 

 

منبع:پایگاه خبری خردوکلان

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه