کدخبر : 543466

مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه تعاون، به عنوان عضو شورای سیاستگذاری پنل های سندیکای بیمه گران ایران در همایش بیمه و توسعه منصوب شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، سید محمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، سمیه محمدی، مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه تعاون را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری پنل های سندیکای بیمه گران ایران در همایش بیمه و توسعه منصوب کرد.

در این حکم تأکید شده تا براساس سیاست های متخذه، از کارشناسان خبره صنعت و دانشگاه و تولید محتوای علمی و نوآورانه برای بهره مندی مخاطبین بیمه در کشور استفاده شود.

همچنین محمدی، در «پنل تخصصی فرهنگ سازی با عنوان فرهنگسازی بیمه ای در عصر دیجیتال» که برای نخستین بار در همایش بیمه و توسعه برگزار می شود به عنوان مدیر پنل، حضور خواهد داشت و این پنل با ترکیب ۹ عضو از فعالان درون و برون صنعت در این حوزه به زودی اعضای خود را معرفی و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

شایان ذکر است، محمدی در کارنامه خود، هفت سال مدیریت روابط عمومی بیمه رازی و عضویت در کارگروه تخصصی مدیران روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، شورای مدیران روابط عمومی بیمه مرکزی و نیز دبیری کارگروه تبلیغات را داشته و از فروردین 1400 به عنوان مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه تعاون مشغول به فعالیت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه