مدیرعامل بیمه تعاون در بازدید از نمایشگاه اوراسیا:

کدخبر : 543872

مدیرعامل بیمه تعاون، حضور در نمایشگاه ها را وظیفه راهبردی و اثربخش شرکت های بیمه ای خواند و این حضور را عاملی برای تقویت مذاکرات بین سازمان دانست.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، یونس مظلومی، در بازدید از نخستین نمایشگاه اوراسیا، بر حضور همه جانبه و ضروری شرکت در نمایشگاه ها، اعم از داخلی و بین المللی تأکید کرد.

 

mazloomi

 

وی تشریح کرد: حضور شرکت بیمه تعاون در نمایشگاه های داخلی و بین المللی زمینه ساز تقویت فرهنگ بیمه در بین شرکت کنندگان شده و فرصت مذاکرات سازمانی برای ارائه خدمت رسانی به دیگر نهادهای فعال کسب و کار را به وجود خواهد آورد.

دبیر کمیسیون بیمه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی بر ضرورت تقویت حضور شرکت های بیمه در ساختار بین المللی تأکید کرد و اظهار داشت: علی رغم وجود تحریم ها، باید زمینه فعالیت شرکت های بیمه برای ارائه خدمت رسانی به سازمان های فعال بین المللی فراهم شده و حضور در نمایشگاه های بین المللی، یکی از راه های برقراری و تقویت تعامل محسوب می شود.

مظلومی ادامه داد: اساساً تقویت روابط بین الملل به تقویت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر شرکت های بیمه ای نیز منجر شده و بیمه تعاون با همین نگاه، حضور خود در ساختار نمایشگاهی را تقویت خواهد کرد.

نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور ایران، روسیه، بلاروس، ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان در بالاترین سطح تجاری و اقتصادی و با حضور مقامات بخش های دولتی و خصوصی ایران و کشورهای عضو از 18 تا 21 تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

بیمه تعاون، به عنوان عضو انفرادی شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی در این نمایشگاه و در سالن 44B غرفه 22 حضور دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه