کدخبر : 543909

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه باران روز یکشنبه 20 تیرماه به منظور بررسی و تصویب صورت­‌های مالی سال مالی منتهی به 30 اسفند ۱۳۹9 با حضور سهام‌داران برگزار و مجمع تقسیم سود نقدی 70 ریالی به ازای هر سهم را تصویب کرد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی، این جلسه بر اساس مصوبه سازمان بورس و اوراق بهادار میزبان حداکثر 15 سهامدار حقیقی و حقوقی بود اما با پخش زنده، این فرصت برای کلیه سهامداران ایجاد شد که بتوانند در جریان گزارش‌ها و مصوبات قرار بگیرند. ضمن اینکه در این مجمع، نماینده ویژه سازمان بورس و بیمه مرکزی نیز حضور داشتند.

در ابتدای این مجمع، محمدرضا مدیری نایب رئیس هیأت مدیره بیمه باران به‌ عنوان رئیس جلسه، سید افضل موسوی رئیس هیات مدیره به عنوان ناظر جلسه و همچنین علیرضا هادی مدیرعامل بیمه باران به عنوان منشی جلسه توسط حاضران انتخاب شدند.

در ادامه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت، علیرضا هادی، به ارائه گزارش هیأت مدیره و عملکرد این شرکت در سال ۱۳۹9 پرداخت و با ارائه جزئیات عملکرد شرکت، سهامداران را در جریان تازه‌ترین تحولات قرار داد.

پس از ارائه گزارش هیأت مدیره، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارائه پاسخ­‌های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت­های مالی سال مالی منتهی به 30 اسفند ۱۳۹9، عملکرد هیأت مدیره و در نهایت تخصیص و تقسیم سود 70 ریالی به ازای هر سهم به تصویب مجمع عمومی عادی سالانه رسید.

در ادامه این مجمع، حسابرس و بازرس قانونی شرکت نیز ضمن قرائت گزارش‌های خود، به تشریح صورت‌های مالی پرداختند و  و در نهایت صورت های مالی برای عملکرد منتهی به 30 اسفند 1399  به تصویب رسید. همچنین دو روزنامه خراسان و سازندگی بار دیگر به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب شدند.

در پایان مجمع سالیانه بیمه باران، سهامداران و حاضران به پرسش و پاسخ و رفع ابهامات پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه