کدخبر : 544043

با توجه به عملکرد مناسب شرکت، رعایت قواعد و مقررات مالی و حسابداری و تبعیت از قانون و آیین‌نامه‌های بیمه‌ای، شفافیت و کیفیت گزارش حسابرس مستقل درباره فعالیت‌ها و صورت‌های مالی بیمه کوثر در سال 1399، در سطح بسیار بالا و با کمترین ایراد همراه شده است.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی و اعلام معاون مالی بیمه کوثر، این نوید را به همه سهام‌داران، کارکنان، بیمه‌گذاران و سایر ذی‌نفعان شرکت می‌دهیم که امسال، بهترین مجمع عمومی صاحبان سهام را از نظر گزارش دارایی‌ها، صورت‌های مالی و در نتیجه سود و زیان در پیش خواهیم داشت.

 

IMG_20210714_171918_610-2c353c63338c49d8

 

مصطفی مقصودی با اشاره به اینکه حق‌بیمه تولیدی شرکت نسبت به سال گذشته 48درصد رشد داشته است، گفت: این افزایش فروش را مرهون نیروهای متخصص، جوان و پرنشاط شرکت هستیم. با تلاش فزاینده و گاهی فراتر از وظایف عادی و روزمره همکارانم در بیمه کوثر، در حال حاضر از نظر سرانه تولید حق‌بیمه نیز جایگاه سوم را در بین بیش از سی شرکت بیمه‌گر به خود اختصاص داده‌ایم که تبعا باید از این حمیت و تعصب تقدیر کرد.

وی با اعلام اینکه شرکت بیمه کوثر رتبه دوم درآمدهای ناشی از سرمایه‌گذاری را در صنعت بیمه دارد، تصریح کرد: ما در زمینه سوداوری نیز سومین شرکت بیمه‌گر برتر در کشور هستیم که در این شاخص نسبت به سال گذشته بیش از 411درصد رشد داشته‌ایم.

معاون مالی بیمه کوثر با تاکید بر رشد 84 درصدی دارایی‌های شرکت، خاطرنشان کرد: به فضل الهی شرایط مالی شرکت بیمه کوثر این روزها در بهترین شرایط قرار دارد و بر مبنای همین اصل توانسته‌ایم برای ششمین سال متوالی علاوه بر حفظ سطح یک توانگری مالی بیشترین درصد رشد را در این بخش تجربه کنیم که البته در مراحل تایید نهایی نهاد ناظر قرار دارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه