با حضور در روزنامه دنیای اقتصاد انجام شد:

کدخبر : 544798

مدیرعامل بیمه تعاون با حضور در مجموعه رسانه ای دنیای اقتصاد، ضمن دیدار و گفتگو با اصحاب رسانه، روز خبرنگار را تبریک و از زحمات فعالین عرصه اطلاع رسانی تقدیر کرد.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار، یونس مظلومی، مدیرعامل؛ محمدصالح چیتگران، عضو هیأت مدیره؛ محمد باباکردی، سرپرست معاونت فنی و سمیه محمدی، مدیر روابط عمومی و امور مشتریان شرکت بیمه تعاون با حضور در روزنامه دنیای اقتصاد، ضمن تبریک این روز به خبرنگاران این رسانه، با اهدای گل از زحمات آنان دراطلاع رسانی شایسته و فعالانه قدردانی کردند.

در این دیدار همچنین با علیرضا بختیاری، مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد نیز گفت و گو انجام شد و چالش های صنعت رسانه و بیمه نیز مورد واکاوی قرار گرفت.

مدیرمسئول روزنامه دنیای اقتصاد با تأکید بر اینکه دوران تحول روزنامه نگاری فرارسیده است، برندگان این حوزه را کسانی دانست که به اقتصاد جدید رسانه توجه داشته باشند.

همچنین مدیرعامل بیمه تعاون نیز با تأکید بر هم افزایی هرچه بیشتر دو صنعت بیمه و رسانه از تأثیر قابل توجه این صنعت در بازنمایی خدمات بیمه و کمک به گسترش فرهنگ بیمه در بین عموم مردم سخن گفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه