بیمه ملت

کدخبر : 545789

با امضای قرارداد همکاری میان شرکت توسعه ارزش هوده و فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی، از این پس کلیه دارندگان کارت اعتباری هوده (بیمه ملت) می‌توانند از این فروشگاه‌ها در سراسر کشور به صورت اقساطی خرید کنند.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط‌عمومی هوده‌کارت، مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده (کارت اعتباری بیمه ملت) با اعلام این خبر افزود: در راستای توسعه و گسترش خدمات و افزایش سطح رفاه دارندگان کارت اعتباری، بعد از فروشگاه شهروند، فروشگاه هایپرفامیلی به جمع پذیرندگان کارت اعتباری بیمه ملت پیوست.

فرشید مولاپور در توضیح این خبر بیان کرد: بر اساس این قرارداد، امکان خرید اقساطی از سبد متنوع کالایی شامل انواع مواد غذایی و پروتئینی، مواد شوینده و بهداشتی، خشکبار، حبوبات و... با کیفیت و قیمت مناسب در 4 قسط، بدون افزایش نرخ و بهره برای دارندگان کارت اعتباری هوده (بیمه ملت) فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده (کارت اعتباری بیمه ملت) در همین خصوص ادامه داد: بعد از هایپرفامیلی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا و افق کوروش در دستور کار قرار دارد و به زودی به جمع پذیرندگان کارت اعتباری خواهند پیوست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی با 40 شعبه در 15 استان کشور با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت (هوده کارت) است.

لیست شعب هایپرفامیلی در سایت این شرکت به نشانی https://hyperfamili.com/shop-locations قابل بازیابی است.

 

در پایان مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده، به برنامه‌ریزی جهت گسترش همکاری با فروشگاه‌های آنلاین در این شرکت اشاره کرد و از راه‌اندازی فروشگاه آنلاین هوده‌شاپ به نشانی http://www.hoodehshop.com خبر داد و افزود: در این سایت کلیه دارندگان کارت اعتباری می‌توانند پس از ثبت‌نام، کالای درخواستی خود اعم از کالای دیجیتال یا لوازم خانگی را سفارش دهند و پس از اعلام قیمت کالا توسط کارشناسان هوده، نسبت به پرداخت اقساطی با کارت اعتباری خود اقدام و در آدرس اعلامی تحویل خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه