بیمه آسیا/

کدخبر : 545932

بیمه آسیا برای چهارمین سال متوالی با انعقاد تفاهم نامه بیمه ای با سازمان امور مالیاتی کشور، کلیه امور بیمه ای این سازمان را اعم از بیمه های درمانی، بیمه های اموال و بیمه های زندگی، به انجام می رساند.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت، تفاهم نامه بیمه ای با سازمان امور مالیاتی کشور به امضا رسید.

بنا بر این گزارش، در نشست تمدید این تفاهم نامه بیمه ای، مدیران ارشد سازمان مالیاتی کشور، با اعلام رضایت کامل کارکنان این سازمان از خدمات بیمه آسیا ، از تداوم همکاری ابراز خرسندی کردند.

در این نشست، مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به توانمندی بالای مالی و فنی بیمه آسیا در صنعت بیمه کشور، اظهار امیدواری کرد، همکاری بین سازمان امور مالیاتی و بیمه آسیا ، سطح تعاملات بیمه ای در کشور را  ارتقا بخشد.

گفتنی است، بر اساس تفاهم نامه فی ما بین بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی، حدود 130 هزار نفر از کارکنان این سازمان و خانواده آنان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان  و سایر پوشش های بیمه ای اموال و اشخاص بیمه آسیا قرار می گیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه