بیمه ما/

کدخبر : 547013

مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه "ما" در نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر متمرکز در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی حضور یافت.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی، دکتر بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما" با حضور در مرکز همایش های نمایشگاه بین‌المللی کیش، ضمن حضور در غرفه بانک ملت و بیمه "ما"، با بازدیدکنندگان و حاضرین در غرفه دیدار کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران، مجید بختیاری مدیرعامل بیمه ایران، مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا، محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین، گودرزی مدیرعامل بیمه متقابل کیش و درویش پور مدیرعامل منطقه آزاد قشم از جمله بازدیدکنندگان غرفه بیمه "ما" در نمایشگاه بودند.

این گزارش افزود: مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه "ما" نیز ضمن حضور در بزرگترین رویداد انرژی کشور، ازغرفه‌های نمایشگاه از جمله غرفه بیمه ایران و بیمه آسماری بازدید و با دست‌اندرکاران به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

گفتنی است در حاشیه حضور در جزیره کیش، دکتر بهاری فر عضو هیات مدیره و مدیرعامل بیمه "ما" به همراه دکتر محمد مشاور رییس جمهور، دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران، بختیاری عضو هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران و محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین از سازمان بورس و اوراق بهادار تالار منطقه ای کیش بازدید کردند.

مدیرعامل بیمه "ما" همچنین حین حضور در جزیره کیش و بازدید از سرپرستی شعبه این شرکت در جزیره، بر لزوم بهبود عملکرد، ایجاد شبکه فروش توانمند، شناسایی پتانسیل های بیمه ای، جذب پرتفوی متوازن و ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به بیمه گذاران تأکید کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه