بیمه نوین/

کدخبر : 547899

بیمه نوین سامانه پرداخت خسارت آنلاین در بیمه‌های بدنه اتومبیل را راه‌اندازی کرد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین؛ با توجه به اهمیت تسریع در پرداخت خسارت بیمه‌های بدنه اتومبیل،  طرح «حامی اتوپلاس نوین» در 10 شهر راه اندازی شده است.

بنابر این گزارش، در طرح «حامی اتوپلاس نوین» تشکیل پرونده و بررسی خسارت ایجاد شده با مراجعه کارشناسان ارزیاب به محل اعلامی بیمه‌گذار صورت پذیرفته و با استفاده از سیستم یکپارچه آنلاین ایجاد شده، اکثر خسارت‌­ها، ظرف کمتر از چند ساعت جبران خواهد شد.

در این طرح، ارزیاب خسارت به محل مورد نظر بیمه‌گذار مراجعه نموده و ضمن تشکیل پرونده و بررسی خسارت ایجاد شده در اتومبیل، گزارش تصویری و مکتوب را به صورت آنلاین به کارشناسان شعبه ارسال می‌­کند و فرآیند پرداخت خسارت از لحظه ارسال گزارش آغاز خواهد شد.

به گفته مدیریت بیمه­‌های اتومبیل بیمه نوین، در طرح «حامی اتوپلاس نوین» تقریبا تمامی خسارت­‌های جزئی در بیمه­‌های بدنه، ظرف کمتر از چند ساعت و اکثر خسارت‌های کلی نیز با تکمیل مدارک لازم از سوی بیمه‌گذار در کوتاه‌­ترین زمان پرداخت می­‌شوند.

همچنین احراز اصالت حادثه که مهم‌­ترین اقدام بیمه‌گران در زمان اعلام خسارت است، با ارائه طرح «حامی اتوپلاس نوین» مرتفع می‌شود.

این طرح تاکنون در شهرهای تهران، تبریز، کرج، اصفهان، شیراز، کرمان، مشهد، همدان، بندرعباس و یزد در حال اجراست و تا پایان سال در بیشتر شهرهای کشور اجرا خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه