توسط بیمه "ما" رخ داد:

کدخبر : 547935

بیمه "ما" به عنوان یکی از حامیان اصلی، ضمن حضور در جشنواره ملی شمس و مولانا با دایر کردن غرفه در خوی ، به معرفی محصولات بیمه ای و ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه پرداخت.

به گزارش شماواقتصاد به نقل از  روابط عمومی بیمه "ما" ، چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا در سه بخش موسیقی سنتی، ایرانی و هنرهای تجسمی، مهر ماه سال جاری در شهرستان خوی برگزار شد و شرکت سهامی بیمه "ما" با هدف پاسداشت مفاخر ملی با تولیت شمس تبریزی همکاری داشت.

IMG_1677

بر اساس این گزارش، معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار ویژه خوی، سرپرست شهرداری خوی و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی به صورت حضوری و نماینده یونسکو به صورت برخط در این جشنواره حضور داشتند و در حاشیه جشنواره از غرفه بیمه "ما" بازدید کردند.

IMG_1735

این گزارش خاطرنشان کرد: برای برگزاری این جشنواره ملی ۲۳۶ اثر موسیقی سنتی و آوازاصیل ایرانی از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، در ادامه گروه های موسیقی به رقابت در بخش اجرایی پرداختند و در مراسم اختتامیه با رای هیات داروان به گروه های اول تا سوم‌ جوایز نقدی اهدا شد.

IMG_1739

داود شکری مدیر روابط عمومی و تبلیغات بیمه "ما" ، صیانت از مشاهیر و مفاخر و  برخورد  فعالانه با این موضوع را هدف شرکت از حضور در جشنواره شمس و مولانا دانست و خاطرنشان کرد: این ظرفیت فرهنگی که در زبان ادیبان و ادبیات شناسان ایران و بسیاری از کشورهای منطقه جاری و ساری است، می طلبد تا نگاه ویژه ای به آن صورت گیرد که در آن صورت می توان، مزار شمس تبریزی در خوی را به عنوان یکی از جاذبه های مهم برای گردشگران در دوران پساکرونا معرفی کرده و از این ظرفیت برای شناساندن بیشتر ایران بهره برد.

IMG_1803

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه