کدخبر : 557588

مدیرعامل بیمه ایران در جریان برنامه فشرده حضور در آذربایجان شرقی با حضور در بین همکاران شعب شهر تبریز و نیز شعبه مرند مستمع نقطه نظرات و پیشنهادات همکاران بود.

به گزارش شما و اقتصاد: حسن شریفی در ابتدای این دیدارها با تاکید بر این مهم که مدیریت ارشد شرکت سراپا منتظر شنیدن نظرات و انتقادات همکاران می‌باشد گفت ما امکان انتقال نظرات خودمان به همکاران  را از تریبون و در زمان های مختلف  داریم لذا در سفرهای استانی من به عنوان مدیرعامل شنونده حرفهای شما هستم. شما باید سخن بگویید و ما را نقد کنید .

شریفی افزود به سرپرست روابط عمومی تاکید کرده ام که هدف اصلی من از سفر های استانی حضور و دیدار همکاران هست و حتما در برنامه های تنظیمی باید این امر را لحاظ کنند

طبق گزارش اداره کل روابط عمومی در دیدار با خانواده مرحوم میر یوسف طباطبایی همکار فقید شرکت در شعبه تبریز و رییس اداره خسارت بیمه های مسئولیت مدیرعامل و رئیس هیات مدیره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم به خانواده ایشان گفت بیمه ایران در کنار شماست و مدیر کل استان مامور رسیدگی به درخواست های خانواده مرحوم می‌باشد.

گفتنی است مرحوم طباطبایی از همکاران صدیق و بااخلاق تبریز بودند که پس از احساس درد و  فشار قفسه سینه در اسفند سال 1400 به بیمارستان منتقل و در همانجا به رحمت الهی واصل میگردند.

 روابط عمومی بیمه ایران

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید