انتشار گزارش ماهانه متوقف شد!

کدخبر : 562458

شرکت بیمه کارآفرین حدود 2 هفته است که هیچ اطلاعیه یا گزارشی روی سایت کدال قرار نداده و به نظر می‌رسد روند انتشار گزارش ماهانه این شرکت ادامه دار نخواهد بود. بیمه کارآفرین با نماد وآفری که امیدواربود از بازار پایه زرد فرابورس به بالاتر ارتقا پیدا کند، گزارش عملکرد ماهانه خود در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد را روی سایت کدال بارگذاری کرده اما با گذشته 11 روز از مرداد همانند بیمه میهن گزارش عملکرد ماهانه‌اش را در تیرماه منتشر نکرده است. !

شرکت بیمه کارآفرین حدود ۲ هفته است که هیچ اطلاعیه یا گزارشی روی سایت کدال قرار نداده و به نظر می‌رسد روند انتشار گزارش ماهانه این شرکت ادامه دار نخواهد بود. بیمه کارآفرین با نماد وآفری که امیدواربود از بازار پایه زرد فرابورس به بالاتر ارتقا پیدا کند، گزارش عملکرد ماهانه خود در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد را روی سایت کدال بارگذاری کرده اما با گذشته ۱۱ روز از مرداد همانند بیمه میهن گزارش عملکرد ماهانه‌اش را در تیرماه منتشر نکرده است. !

بهمن سال گذشته، محمد حیدری، مدیرعامل بیمه کارآفرین گفته بود: «کارآفرین» شرکت شفافی است و ورود به تابلوی اصلی بورس مزیت های شرکت را افزایش خواهد داد و منجر به افزایش شفافیت، کارایی و همچنین بهبود عملکرد جاری شرکت خواهد شد. وی سهولت در تأمین مالی، معافیت های مالیاتی، به‌روزرسانی ارزش واقعی شرکت، نقدشوندگی بالاتر سهام و اعتماد عمومی از جمله فرصتهای حضور در بورس است که کارآفرین در راستای ارزش آفرینی بیشتر برای ذی نفعان آن را دنبال میکند.

حیدری در پاسخ به این پرسش که اطلاعات لازم که مقرر شده از سوی کارآفرین برای بورس ارسال شود، چه مواردی بوده عنوان کرد: مهمترین موضوع ارسال صورت های مالی حسابرسی شده مقبول بدون بند شرط بدهکاران عمده ۹ ماهه بود که تهیه و ارسال شده است.

همچنین ارسال امیدنامه ، شفاف سازی وضعیت مطالبات و قراردادها و دعاوی، شفاف سازی دارایی های ثابت و تطبیق وضعیت ارزی با سایر شرکت ها در مباحث اتکایی از جمله موارد بوده که تهیه و ارسال شده است. وی با بیان اینکه امید می رود روند پذیرش این شرکت در بورس تا پایان سال محقق شود، افزود: در صورت پذیرش این موارد نیاز به تشکیل جلسه مجدد با هیات پذیرش نخواهد بود و کارآفرین به بورس خواهد رفت.

حالا با گذشت بیش از ۴ ماه از سال، هنوز نماد بیمه کارآفرین در بازار پایه زرد فرابورس معامله می‌شود. آیا این وضعیت تا پایان سال حفظ می‌شود؟ لازم است مدیران ارشد بیمه کارآفرین درباره آخرین وضعیت نماد وآفری پاسخگو باشند و اعلام کنند که چه مانعی بر سر خروج این شرکت از بازار پایه ایجاد شده است؟

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه