رپرتاژ اگهی /

کدخبر : 542454

این روزها خودرو در کشور ما، همانند یک کالای سرمایه‌ای شده و قیمت آن تابع هیچ قانون و مقرراتی نیست. همین موضوع باعث بالا رفتن قیمت خودرو و کم شدن قدرت خرید مردم شده است.

این  روزها خودرو در کشور ما، همانند یک کالای سرمایه‌ای شده و قیمت آن تابع هیچ قانون و مقرراتی نیست. همین موضوع باعث بالا رفتن قیمت خودرو و کم شدن قدرت خرید مردم شده است. وجود قوانین خاص واردات خودرو و تحریم‌های گوناگون هم مزید بر علت شده تا بسیاری از مردم به سمت خرید خودروهای خارجی کارکرده کشیده شوند. در این میان، اگر کسی با مسائل فنی خاص خودروهای خارجی آشنا نباشد، امکان یک خرید ناموفق زیاد است. سرویس کارشناسی خودرو کارنامه، به همین منظور به کمک خریدار و فروشنده آمده تا با بررسی دقیق خودرو، خیال دو طرف معامله را راحت کرده و مانع ضرر و زیان افراد در معامله شود. با ما همراه باشید تا از روند کار آن‌ها بیشتر بدانید.

 

 

کارشناسان کارنامه خودرو را چگونه ارزیابی می‌کنند؟

کارشناسان کارنامه، افرادی متخصص در زمینه خودرو و مسائل مربوط به آن هستند. متخصصان تیم کارنامه برای کارشناسی انواع خودرو خارجی ، علاوه بر داشتن تخصص در تمامی بخش‌های فنی و آپشن‌های این خودروها، با استفاده از ابزارهای مدرن، کوچکترین رنگ شدگی و صافکاری که توسط ماهرترین تعمیرکاران انجام شده باشد را نیز کشف می‌کنند.  این تیم، با بررسی بیش از ۴۰۰ آیتم در خودرو، جایی را از قلم نخواهند انداخت و یک کارشناسی کامل و بدون نقص انجام خواهند داد. این کارشناسی با کمترین میزان هزینه و در کمترین زمان ممکن، و البته در محل مورد نظر خریدار صورت خواهد گرفت. فرآیندی مطمئن که خیال شما را از بابت خرید یک خودروی سالم، راحت خواهد کرد.

 

 

چگونه در سرویس کارشناسی خودرو خارجی کارنامه درخواست دهیم؟

اگر قصد فروش خودروی خارجی خود را دارید، ابتدا باید وارد سایت کارنامه شده و در بخش کارشناسی خودرو، فرم مربوطه را پر کنید. با دادن اطلاعات خودرو، می‌توانید درخواست کارشناسی کرده و سپس این فرم را ضمیمه آگهی خودرو در سایت‌های مربوط به خرید و فروش مانند سایت دیوار قرار دهید. اگر برای خرید خودرو اقدام می‌کنید، پیشنهاد ما به شما خرید ماشین کارشناسی شده کارنامه است. به این منظور باید ابتدا طی تماس با سایت، درخواست کارشناسی خود را ثبت کنید. در مدت زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و قرار کارشناسی را خواهند گذاشت. بعد از بررسی همه جانبه خودرو، یک فرم کارشناسی به همراه ارزیابی قیمت خودرو، تحویل خریدار خواهد شد. جزئیات کارشناسی خودرو، در یک گزارش آنلاین نیز ثبت خواهد شد و اعتبار آن تا ۲۴ ساعت بعد از کارشناسی خواهد بود. یعنی هرگونه تغییر در خودرو بعد از این زمان، مسئولیتی برای کارنامه ایجاد نمی‌کند. به علاوه کارنامه تا همین مدت زمانی کارشناسی خود را ضمانت می‌کند و اگر احتمالا موردی از زیر چشمان تیزبین متخصصان این سایت دور مانده باشد، کارنامه، تا سقف ۱۰ میلیون تومان و البته تا مدت ۲۴ ساعت، ضمانت پرداخت خسارت خواهد داشت.

 

 

مزایای استفاده از سرویس کارشناسی کارنامه

بسیاری از افراد هنوز هم به کارشناسی خودرو به صورت سنتی اعتقاد دارند. اما مزیت استفاده از کارشناسی خودرو کارنامه، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، مزایای دیگری نیز دارد. تخصص ویژه تیم کارشناسی این سایت و آشنایی آن‌ها با تمامی خودروهای وارد شده به ایران، یکی از مزایای استفاده از این سرویس است. علاوه بر این، تیم کارنامه، به لحاظ آشنایی با امور حقوقی، تمامی مدارک خودرو را نیز از نظر اعتبار قانونی بررسی خواهند کرد. مزیت دیگر این سرویس، قیمت‌گذاری خوب این بخش است. طبیعتا خریدار و فروشنده تمایل دارند که با بهترین قیمت معامله را به سرانجام برسانند. کارنامه به دلیل همکاری با سایت دیوار، آشنایی کامل با قیمت روز خودروها دارند و به همین دلیل قیمتی که بر روی خودرو می‌گذارند، کاملا منصفانه و مطابق با قیمت روز است. یکی از مواردی که هنگام خرید خودرو، امکان رخ دادن دارد، بحث تبانی و کلاه‌برداری در این زمینه است. با وجود تیم رسمی و کارشناسان خرید خودرو خارجی کارنامه ، این احتمال کاملا منتفی است و هیچ موردی از نگاه تیزبین این افراد دور نمانده و در نهایت بی‌طرفی گزارش کامل تحویل داده خواهد شد. با کارنامه با خیال راحت پای میز معامله خودرو بنشینید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه