کوییک نیم میلیارد تومان شد/ آخرین قیمت پژو، تیبا، ساینا و دنا

کوییک نیم میلیارد تومان شد/ آخرین قیمت پژو، تیبا، ساینا و دنا
کدخبر : 576416

بازار خودرو پس از فرار و فرود‌های شدید قیمتی در روز‌های گذشته، با آرام گرفتن نرخ دلار و کاهش قیمت‌ها، تا حدی آرام گرفت، به طوری که در اغلب خودرو‌ها یا ثبات قیمتی یا کاهش قیمت‌ها را شاهد بودیم.

گزارش‌ها از بازار خودرو حاکی از آن است که پراید در روز پایانی هفته دوم اسفندماه بدون تغییر قیمت به فروش رفت. به این ترتیب، پراید ۱۱۱ در بازار ۳۲۰ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ در حدود ۳۱۰ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ به قیمت ۳۱۰ میلیون تومان به فروش رفت.

در همین حال، پژو۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۱ در بازار ۶۵۵ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ مدل ۱۴۰۱ در حدود ۶۱۰ میلیون تومان، پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ حدود ۷۵۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU ۵ P مدل ۱۴۰۱ حدود یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز در بازار به قیمت ۵۷۰ میلیون تومان و پژو پارس اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ به قیمت ۶۹۰ میلیون تومان فروخته شد.

بنا به این گزارش، تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در بازار خودرو به قیمت یک میلیارد تومان و تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان رسید.

در این میان، تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ در بازار خودرو به قیمت ۳۸۰ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۳۹۰ میلیون تومان فروخته شد. دناپلاس اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۱ هم ۹۳۰ میلیون تومان و دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ حدود ۷۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

گزارش‌ها از روند بازار خودرو حاکی از آن است که راناپلاس مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان و راناپلاس پانوراما مدل ۱۴۰۱ حدود ۶۶۰ میلیون تومان به فروش رفت.

قیمت سمند EF ۷ هم دیروز در بازار خودرو ۵۶۰ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی هم ۶۳۰ میلیونی شد. قیمت ساینا S دنده‌ای نیز به ۴۰۰میلیون تومان و کوییک دنده‌ای R نیز ۴۰۰میلیون رسید. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک نیز در بازار به ۵۰۰ میلیون تومان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: