معاون استان‌های ستاد جنبش مردمی سید ابراهیم رئیسی:

کدخبر : 543180

معاون امور استان‌های ستاد جنبش مردمی حامیان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: هدف دولت آقای رئیسی کوتاه کردن دست رانت خواران و ارتباطات داران از سرمایه مردم است.

به گزارش شما و اقتصاد ، با بیان اینکه حجت الاسلام رئیسی در طی هفته‌های گذشته صریحا تاکید کردند که حاضر نیستند کسی برای ایشان هزینه‌ای کند و آخرت خود را برای دنیای ایشان فدا کند اظهار داشت: ایشان از میان گزینه‌های مطرح با برنامه‌ترین هستند.

وی افزود:متاسفانه اشکال عمده‌ای در کشور وجود دارد که در زمان انتخابات ستاد و احزاب تشکیل می‌شوند و بعد از انتخابات همه جمع می‌شوند و این مهمترین معضلی است که در این فضا دیده می‌شود.

معاون امور استان‌های ستاد جنبش مردمی حامیان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه وضعیت اشتغال در کشور بد است و فرصت برابر برای فارغ التحصیلان رقم نخورده است، چون رانت نداشتند و آقازاده نبودند ادامه داد: دولت‌های اصولگرا و اصلاح طلب در این زمینه همگی به یک شکل عمل کردند، اما حجت الاسلام رئیسی وامدار کسی و جریان و جناح خاصی نیست.

هاشمی افزود: ستاد‌های مردمی می‌توانند مردم را پای صندوق رای آورند و مهمترین اولویت مشارکت است و سطح مشارکت مردم باید بالا بیاید چرا که برای بقا نظام و امنیت کشور مهم است.

وی اظهار داشت: امام راحل هرگز راضی نبودند مردم چنین شرایطی را تحمل کنند همچنان که مقام معظم رهبری نیز حاضر نیستند مردم این شرایط سخت را تحمل کنند و مایه شرمساری دولت‌ها است که نتوانستند خواست و اراده مردم را تامین کنند.

معاون امور استان‌های ستاد جنبش مردمی حامیان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی ادامه داد: 85 درصد منابع کشور در تهران است و هیچ وقت تمرکز زدایی نشده است و تمامی اختیارات و امکانات در تهران است و افرادی نمی‌گذارند بخشی از امکانات به استان‌ها برود چراکه منافع آن‌ها به خطر می‌افتد.

هاشمی بیان کرد: حجت الاسلام رئیسی ستاد ندارد اکثر ستاد‌ها مردمی و خودجوش هستند که باید قانونمند باشند و در یک جهت حرکت کنند و قرار نیست هر کسی که رییس ستاد می‌شود استاندار شود.

وی اضافه کرد: دولت حجت الاسلام رئیسی دولت جوان خواهد بود و 70 درصد دولت از ظرفیت جوانان در عمل استفاده خواهد کرد

معاون امور استان‌های ستاد جنبش مردمی حامیان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی گفت: مسولان باید نوکری مردم را بکنند و از نیرو‌های متخصص استفاده کرده و کار مردم را پیش ببرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه