برگزیدگان دهمین جشنواره ملی سعدی معرفی شدند

کدخبر : 541304

به گزارش شما و اقتصاد: دهمین دوره ی جشنواره ی ملی سعدی با معرفی نفرات برتر ، چهره ی ماندگار و پدیده ی جشنواره در تهران به کار خود خاتمه داد.

به گزارش شما و اقتصاد: دکتر فریبا علومی یزدی، رئیس دهمین جشنواره سعدی گفت: دهمین جشنواره سعدی برای همگرایی صنفی مجریان و سخنوران، حرکتی برای یکی شدن، ارتقا و پیشرفت سخن و سخنوری، کشف استعدادهای جوانان، اتحاد و انسجام مجریان و سخنوران، رقابتی سالم در فضایی کاملا علمی و آموزشی

سخن گفتن یک نیاز است

خوب سخن گفتن یک فن است

زیبا سخن گفتن یک هنر است

بیاییم با هنر خود جهان بیاراییم و نقش صلح بزنیم 

وی در ادامه افزود : دهمین جشنواره سعدی (جشنواره مجریان وسخنوران) تمرینی برای یکی شدن برای انتقال تجربیات، تبادل ارا و نظریات و تضارب اندیشه ها، ترغیب و تشویق نوجوانان و جوانان به سوی پیشرفت در حوزه سخنوری و تمام آنچه را که باید بدانید در خصوص چگونه خوب سخن بگوییم و چگونه سخن خوب بگوییم. 

آشنایی با انواع سبک‌ها و قالب‌های اجرای صحنه‌ای و تلاش برای سخنور انگیزشی شدن

براساس بیانیه پایانی هیات داوران جشنواره سعدی برگزیدگان دهمین دوره نیز معرفی شدند و چکاوک زرین چهره ی ماندگار سخنوری کشور به دکتر فریبا علومی یزدی تعلق گرفت . در بخش مجریان و سخنوران نیز آرش رضوانی بعنوان مجری برتر سال حائز مقام اول شد و میکروفون طلایی گرفت.

News-637536699601443819

فائزه فتاحی  به عنوان مقام  دوم  بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حایز چکاوک سیمین  و مدال میکروفن طلایی و دیپلم افتخار  ده مجری برتر شد و فاطمه حجت به عنوان مقام سوم بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حایز چکاوک مسین  و میکروفن طلایی و دیپلم افتخار ده مجری برتر شد.

هیات محترم داوران همچنین به اتفاق آرا مدالیون میکروفن طلایی پدیده اجرا در دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران را به سرکار خانم مائده رعنا اهدا  کرد.

همچنین در بخش ۲۰ مجری برتر نیز احمد نارویی به عنوان مقام اول  بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران،  حائز مدالیون میکروفن طلایی و دیپلم افتخار بیست مجری برتر سال شد.

ستایش یزدان پناه به عنوان مقام  دوم  بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حائز مدالیون میکروفن طلایی و چکاوک  مسین و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.

فاطمه صفری به عنوان مقام سوم بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران حائز مدالیون میکروفن طلایی و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.

با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش نومجریان در بین مجریان صحنه حاضر در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران ، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت می‌نمایند.

مدالیون میکروفون طلایی و لوح تقدیر  برای کسب مقام اول به  الهام بامدادی  اعطا می گردد.

لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به مرضیه مرادپور رشیدی اعطا می گردد

لوح تقدیر برای کسب مقام سوم به اسما خدادادی اعطا می گردد.

گفتنی است مهدی آقابیگی ، مرتضی ایمانی ، فریبا علومی یزدی و دکتر محمدعلی بیدارمغز از جمله دائران این جشنواره بودند‌.

طلا نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه