کدخبر : 547962

محصولات مختلف ال‌جی ازجمله تلویزیون‌های OLED، لوازم‌خانگی و محصولات B2B به‌عنوان محصولات نوآورانه شناخته و معرفی شدند

به گزارش شما و اقتصاد: ال‌جی الکترونیکس بار دیگر برای تکنولوژی‌های خلاقانه‌ی خود، در بخش جوایز نوآوری CES 2022 مورد تقدیر قرار گرفت. به‌موجب این اتفاق، ال‌جی مجموعاً 24 محصول برتر خود را در ماه ژانویه روانه‌ی بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت لوازم الکترونیکی جهان خواهد کرد.

هر ساله انجمن فناوری مصرف‌کنندگان (CTA) نوآورانه‌ترین محصولات را از بین محصولاتی که قرار است در نمایشگاه تجاری این سازمان رونمایی شوند، انتخاب می‌کند. برای نمایشگاه CES 2022، جوایز نوآوری به پیشرفته‌ترین و منحصربه‌فردترین محصولات ال‌جی رسیده است. از همه‌ مهم‌تر اینکه سال 2022 میلادی، دهمین سال پیاپی است که تلویزیون OLED ال‌جی برنده‌ی جایزه نوآوری نمایشگاه CES می‌شود. این امر تاییدی بر فناوری پیشرفته‌ی محصولات سرگرمی خانگی پیشرو در صنعت ال‌جی است.

ال‌جی همچنین به دلیل نوآوری‌ در محصولات لوازم‌خانگی خود ازجمله یخچال‌های LG InstaView® French-Door ، LG tiiun( مفهومی جدید باغبانی در فضای داخلی)، دستگاه تصفیه هوای PuriCare با فیلتراسیون چندگانه، فیلتر بوزدایی و فیلتر HEPA به‌منظور جذب گازهای مضر، بوها، گردوغبار و ذرات آلرژی‌زا، مورد تقدیر قرار گرفته است. همچنین One: Quick LG از بخش B2B نیز توانست نظر داروان را به خاطر راهکارهای نوین و منحصربه‌فرد ویدئو کنفرانس در این زمانه که کار از راه دور به یک امر عادی تبدیل‌شده است، به خود جلب کند.

فهرست کامل دریافت‌کنندگان جوایز نوآوری CES 2022 ال‌جی، هم‌زمان با کنفرانس خبری این شرکت در تاریخ 4 ژانویه 2021 و پیش از برگزاری نمایشگاه منتشر خواهد شد. نمایشگاه CES 2022 در تاریخ 5 تا 8 ژانویه سال 2022 میلادی برگزار می‌شود.

روابط عمومی ال جی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه