شنیده‌ها:

شهرداری تهران از مدیران توانمند و با سابقه استفاده می کند

شهرداری تهران از مدیران توانمند و با سابقه استفاده می کند
کدخبر : 576764

شنیده‌های خبرنگار شمانیوز حاکی از آن است که مدیریت ارشد شهرداری تهران باتوجه به شرایط موجود از مدیران توانمند ادوار گذشته قرار است استفاده کنند.

به گزارش شما و اقتصاد: شنیده ها حاکی از آن است که شهرداری تهران در حال سپری کردن دور جدیدی در مدیریت تخصصی زیرمجموعه خود است. براساس شنیده‌ها، مدیریت ارشد شهرداری تهران قصد دارد تا با توجه به شرایط موجود از مدیران توانمند ادوار گذشته استفاده کند.  

جامعه شهری و شهرداری ها در هر کشوری در نظام شهری، دو جزء لاینفک و تفکیک ناپذیر هستند و بسیاری از دغدغه های عملکردی در نظام شهری در حوزه شهرداری ها و مناطق تحت امر شهرداری مرکز تبلور پیدا می کند. اصلاح جامعه شهری و ارتقاء عملکرد و مدیریت آن درشهرداری ها و مناطق آن بدون پرداختن به این مجموعه و نقش و جایگاه آن و بهبود و ارتقاء عملکرد آن مقدور نخواهد بود. بررسی های انجام شده نشان می دهد یکی از مهارت‌های کلیدی افراد برای موفقیت سازمان، مدیریت دانش فردی است. در حال حاضر شهرداری تهران در اوج بلوغ خود در استفاده از مدیران است.

در همین راستا، شنیده‌ها حاکی است، مدیریت ارشد شهرداری تهران باتوجه به شرایط موجود از مدیران توانمند ادوار گذشته می‌تواند استفاده می کند.خبرنگار شمانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

اخرین اخبار
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی
اخرین اخبار