در مراسم بیست و چهارمین سالروز ملی صادرات:

کدخبر : 538170

به گزارش شما و اقتصاد: شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) به عنوان صادرکننده نمونه سال ۹۹ انتخاب شد. مراسم روز ملی صادرات، روز گذشته مورخ 22/10/1399 با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، مهندس مجیدی مدیر عامل ایرالکو، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و جمعی از صادرکنندگان کشور برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد: در بیست و چهارمین سالروز ملی صادرات ایران و آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه ملی کشور در سال 1399 که در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی ایران برگزار گردید، مهندس مجیدی مدیر عامل ایرالکو، تندیس و لوح صادرکننده نمونه سال را از جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت نمودند.

3

در این مراسم که برای نخستین بار توسط اتاق بازرگانی ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی و با سخنرانی جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و چند تن از فعالان اقتصادی برگزار گردید، در ابتدای نشست علی ملایی، معاون کسب‌وکار اتاق ایران گزارشی از روند انتخاب صادرکننده نمونه و ممتاز ارائه دادو پس از سخنرانی های مدعوین، منتخبان تندیس و لوایح تقدیر خود را دریافت نمودند. در پایان هم از تمبر یادبود مراسم رونمایی گردید.

رزم حسینی وزیر صمت

کسب عنوان ارزشمند و افتخارآفرین صادرکننده نمونه ملی سال 1399 توسط شرکت آلومینیوم ایران که در سایه برنامه ریزی صحیح، تلاش و کوشش ستودنی و شبانه روزی اعضاء محترم هیات مدیره، مدیر عامل محترم و کلیه کارکنان و کارگران سخت کوش ایرالکو بدست آمده را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

3b632d13-7d7c-4add-8c11-4e9ba2c52950

روابط عمومی و صنعتی ایرالکو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه