کدخبر : 539656

شرکت سیمان سفید نی ریز از جمله شرکت های تابعه شستا و سیتا برای برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کننده شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان، شرکت سیمان نی‌ریز ازسوی سـازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به منظور تقدیر از فعالیت واحدهای حامی حقوق مصرف کنندگان، انتخاب و تندیس طلایی این جشنواره به داود اکبری شهرستانی، مدیر عامل شرکت سیمان سفید نی ریز اهداء شد.

سیمان فولاد نی رزی

 

اکبری شهرستانی ضمن تقدیر از پرسنل زحمتکش شرکت سیمان نی ریز، گفت: بدون شک موفقیت شرکت های سیمانی از جمله شرکت سیمان سفید نی‌ریز مرهون زحمات پرنسل این شرکت و برنامه ریزی های راهبردی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین است.

وی با اشاره به این که شرکت سیمان سفید نی‌ریز در شرایطی موفق به کسب این تندیس شد که سال جاری برای صنعت سیمان سالی همراه با دشواری های فراوان بود اما خوشبختانه با پیروی از برنامه ریزی های هلدینگ های بالادستی موفق به کسب این عنوان شدیم.

اکبری شهرستانی همچنین توضیح داد: سامانه سیمانیاب که به تازگی افتتاح شده است، گام بزرگی در راستای رعایت حقوق مصرف کننده برداشته و با احتساب این سامانه رضایت بیشتر مشتریان محترم شرکت را تامین خواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه