کدخبر : 540569

به گزارش شما و اقتصاد: معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به نمایندگی از وزیر صمت در سفر به خراسان رضوی مسائل و مشکلات صنعتی شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان را بررسی کردند .

به گزارش شما و اقتصاد: صالحی نیا و رسولیان در این سفر به اتفاق احسان اردکانی و هاجر چنارانی نمایندگان نیشابور ، فیروزه و زبرخان ضمن بررسی مشکلات و مسائل و نیز توانمندیها و ظرفیت های توسعه صنعتی این شهرستان ها از کارخانجات و شهرکهای صنعتی این منطقه دیدن کردند.

در بازدید ها و نشست های مشترک بر تسریع فرایندهای سرمایع گذاری و پشتیبانیهای لازم از سوی این دو سازمان توسعه ای و حداکثر هم افزایی دستگاههای ملی و منطقه ای برای ارتقای تولید و صنعت در استان تاکید شد .

بازدید از شرکت های نفیس پارت و پولاد پلاستیک و اگزوز خودرو خراسان و همچنین شهرک های صنعتی خیام ، کمال و عطار از برنامه های این سفر بود.

محسن صالحی نیا در بازدید از خطوط مختلف شرکت اگزوز خودرو خراسان از شرکت های تابعه ایران خودرو، بر تقویت زنجیره تامین داخلی و تعمیق ساخت داخل تاکید کرد.

شرکت اگزوز خودرو خراسان تولید کننده انوع اگزوز است که افزایش تولید را در برنامه دارد .

مقیمی مدیرعامل گروع صنعتی ایران خودرو نیز در این بازدید به تشریح اهم برنامه های توسعه ای و توانمند سازی این واحد از جمله به منظور تامین قطعات مورد نیاز خودروی جدید تارا پرداخت

ایدرو نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه