سعید قاسم زاده مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان:

کدخبر : 541713

به گزارش شما و اقتصاد: مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان میزان تولید آهن اسفنجی در فروردین ماه امسال را ۷۴ هزار و ۶۲۰ تن اعلام کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: قاسم زادهگفت: دستیابی به رکورد تولید ماهیانه، پس از گذشت ۱۴ ماه با همت و پشتکار پرسنل این شرکت محقق شد.

وی با بیان اینکه میزان تولید در فروردین ماه امسال به ۷۴ هزار و ۶۲۰ تن رسیده است، افزود: دستیابی به این میزان تولید آهن اسفنجی نتیجه انجام تعمیرات سالیانه کیفی و تکیه بر توانایی کارکنان و متخصصان داخلی و بومی است.

قاسم زاده با بیان اینکه علیرغم وجود همه محدودیت‌هایی که به واسطه تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا ایجاد شده تلاش کردیم در مسیر تولید پایدار گام برداشته و همه توان خود را بکار بگیریم، اظهار داشت: خدا را شاکریم که در طلیعه سال ۱۴۰۰ توانستیم شعار جهش تولید و شعار مقام معظم رهبری برای سال جدید با عنوان "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها" را محقق کنیم.

مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان با بیان اینکه همه توانایی خود را برای افزایش تولید و خودکفایی به کار می‌گیریم و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نمی‌کنیم، تصریح کرد: رکورد قبلی تولید ماهیانه به میزان ۶۹ هزار و ۹۱۷ تن و در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ محقق شده بود.

 

 

 

 

خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه