کدخبر : 542054

به گزارش شما و اقتصاد: توزیع بسته معیشتی، غذای گرم وتامین اکسیژن توسط مجتمع فولاد صنعت بناب درماه مبارک رمضان نیزادامه یافت.

به گزارش شما و اقتصاد: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و انسان دوستانه به مناسبت ماه مبارک رمضان و در آستانه شبهای قدر به منظور حمایت از بیماران کرونایی و اقشار آسیب پذیر با همکاری ستاد کرونای شهرستان بناب ، 500 بسته معیشتی به ارزش 2 و نیم میلیارد ریال برای اقشار آسبب دیده و تهیه و توزیع 1500 پرس غذای گرم طبق سنت حسنه اطعام و افطاری دادن توسط این مجتمع انجام شد .

 از زمان شیوع بیماری کرونا و حاد شدن وضعیت تنفسی بیماران مبتلا و کمبود اکسیژن در بیمارستان ها، واحد تولید اکسیژن این مجتمع نیز بصورت شبانه روزی نسبت به تامین اکسیژن مورد نیاز بیمارستان های منطقه اقدام نموده است بطوریکه روزانه بیش از 5۰۰ بالن اکسیژن ازشهرهای مختلف مراجعه و در در این شرکت شارژ و تحویل بیمارستان ها داده می شود.

index

پیشگامی و فعال بودن در تامین نیازهای ضروری و همکاری با ستاد کرونای شهرستان بصورت مستمر در حال انجام است و مجتمع فولاد صنعت بناب با ابراز همدردی و همیاری در عمل به مسئولیت های اجتماعی خود توانسته است همیار و هم نفس مردم منطقه باشد.

روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه