با سرمایه گذاری چادرملو

کدخبر : 542273

به گزارش شما و اقتصاد: عملیات اجرایی کارخانه کنسانتره سنگ آهن عصرنوین بهاباد با ظرفیت 4 میلیون تن و احداث خطوط فرعی ریلی از ایستگاه بهاباد به مجتمع گندله سازی این شهرستان که با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان احداث می شود آغاز شد . به گزارش خبرنگار ما در این مراسم استانداریزد، اعضای هیئت مدیره سرمایه گذاری صنایع و معادن غدیرو مدیران مجتمع معدنی چادرملو حضور داشتند.

به گزارش شما و اقتصاد: همچنین آخرین وضعیت پیشرفت پروژه عظیم ساخت مجتمع گندله سازی بهاباد که توسط شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در حال ساخت است مورد بازدید  اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع و معادن غدیر، استاندار یزد و  فرماندار و مسئولان شهرستان بهاباد قرار گرفت . چادرملو 30 درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد .‌

در این بازدید دکتر طالبی استانداریزد ضمن تقدیر از اقدامات توسعه بخش چادرملو در استان یزد، بر اهمیت بهره برداری از این طرح های بزرگ در منطقه کم برخوردار بهاباد و ایجاد اشتغال پایدار و بهبود وضعیت اقتصادی منطقه تاکید کرد.

گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در چارچوب طرح های توسعه بخش خود در عرصه معدن و صنعت ، چندین پروژه عظیم در دست اقدام دارد.

روابط عمومی شرکت چادرملو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه