مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا مطرح کرد:

کدخبر : 542911

به گزارش شما و اقتصاد: مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا در خصوص تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی شده در مجتمع فولاد سبا گفت: با اقدامات صورت در زمینه تعمییرات اساسی برنامه‌ریزی شده در مجتمع فولاد سبا، امکان تولید ورق با ضخامت ۱.۵ و حتی ۱.۲ میلی‌متر در این مجتمع وجود خواهد داشت.

به گزارش شما و اقتصاد:  مصطفی شکرچی‌زاده در حاشیه بازدید مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از خط تولید و تجهیزات مجتمع فولاد سبا اظهار داشت: عمده‌ترین فعالیت‌هایی که در تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی شده فولاد سبا انجام می‌شود؛ نصب قفسه هفت نورد گرم، نوسازی و تعویض اتوماسیون نورد گرم و ریومپ کلی خط ریخته‌گری شماره یک است.

به گفته وی، مجتمع فولاد سبا با انجام ریومپ ریخته‌گری خط شماره یک و با افزایش ضخامت تختال از ۶۲ به ۷۵ میلی‌متر و تختال ورودی به نورد از ضخامت ۵۰ به ۵۵ تا ۶۰ میلی‌متر، می‌تواند تا ۲۰ درصد افزایش ظرفیت تولید داشته باشد.

شکرچی‌زاده ادامه داد: با ریومپ و نصب قفسه هفت نورد گرم، قابلیت تولید ورق‌هایی با ضخامت ۱.۵ میلی‌متر و حتی تا ۱.۲ میلی‌متر به ظرفیت فولاد سبا اضافه خواهد شد.

وی بیان کرد در زمینه تولید فولاد مذاب در فولادسبا پروژه‌هایی تعریف شده که با اقدامات انجام شده، و تکمیل این پروژه‌ها، ظرفیت یک میلیون و ۸۰۰ هزارتنی ایجاد شده در واحد ریخته‌گری و نورد محقق خواهد شد.

مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا در پایان اضافه کرد: برنامه‌ریزی برای سال‌های آینده فولاد سبا نیز افزایش ظرفیت تولید کارخانه به میزان دو میلیون تن تعریف شده است.

روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه