کدخبر : 543143

به گزارش شما و اقتصاد: منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، مشارکت تمام عیار مردم در انتخابات را موجب سنگین تر شدن مسئولیت منتخبین دانست و گفت : برای هر مسلمان و برای هر کسی که ایران را دوست دارد ، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است و نقشی اساسی در سرنوشت کشور دارد همچنانکه حضرت امام خمینی (ره) فرمود : میزان رای مردم است.

به گزارش شما و اقتصاد: وی ضمن دعوت از تلاشگران ذوب آهن اصفهان ، دست اندرکاران صنعت فولاد و آحاد مردم جهت مشارکت فعال در انتخابات پیش رو ، افزود :در این انتخابات ، سرنوشت کشور برای چهار سال رقم می خورد که زمان کمی نیست و بدیهی است که نباید نسبت به سرنوشت خودمان بی تفاوت باشیم.

ccfcfb4e-93ef-41aa-a3ca-32109b308f0f

یزدی زاده گفت : حضور فعالانه در انتخابات توسط مردم ، نوعی اتمام حجت با کسانی است که زمام امور اجرایی را عهده دار می شوند و بار مسئولیت آنها را نسبت به خواسته ها و مطالبات به حق مردم ، سنگین تر می کند لذا با مشارکت تمام عیار می توان انتظار بهبود شرایط را داشت.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری جهت مشارکت حداکثری و ناامید ساختن دشمنان این نظام مقدس ، اظهارداشت : صرف نظر از گرایشات به حزب ، گروه یا فرد خاص ، این مشارکت گسترده است که ارزش بسیاری برای میهن اسلامی مان دارد و نه تنها سرنوشت ما بلکه آینده نسل های بعدی نیز متاثر از این انتخابات مهم است .
روابط عمومی ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه