امام جمعه شیراز عنوان کرد:

کدخبر : 543610

به گزارش شما و اقتصاد: آیت الله لطف اله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در دومین روز از بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان ضمن حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان از تولیدات شرکت بازدید کرد .

به گزارش شما و اقتصاد: آیت الله دژکام به تولیدات متنوع محصولات فولادی ساختمانی ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و گفت : این شرکت از قدیم در حال تولید محصولات فولادی ساختمانی بوده و از گذشته تا کنون به تولیدات ساختمانی خود اضافه کرده است .

صنایع فولادی ساختمانی گام بزرگی در جهت پیشرفت برداشته است که ذوب آهن در این زمینه پیشرو است. وی با اشاره به اینکه ذوب آهن از گذشته با نماد اطمینان و ایمنی در اذهان مردم بوده و است، ادامه داد : تولید تیر آهن های بال پهن و ورق سازه های فولادی از اقدامات مهم این شرکت در جهت ساخت ساختمان بلند مرتبه است و این  نیاز سنجی بازار  است .

fa0c674f-3b0d-4fde-9303-c5e3101443ce

امام جمعه شیراز گفت : صنایع فولادی ساختمانی ایران در  دنیا زبانزد و قابل مقایسه با سایر محصولات تراز اول در دنیا است و این مهم را مدیون ذوب آهن هستیم که با تولیدات باکیفیت خود این مهم را حاصل کرده است . وی افزود : نیروهای خدوم این شرکت با داشتنی کاری سخت به تولید فولاد می پردازند و چرخ صنعت کشور را به چرخش در می آورند که این شایسته قدر دانی است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه