مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:

کدخبر : 543666

به گزارش شما و اقتصاد: مجید جوادیان زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به ایده خلاقانه روابط عمومی شرکت سنگ آهن بافق برای برگزاری جشنواره داستان کوتاه ابراز داشت: در راستای شناساندن ظرفیت های موجود در شهرستان ها، دومین دوره جشنواره داستان کوتاه چغارت با محوریت معرفی" چغارت" در شهرستان بافق برگزار می شود.

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به کشف و شناسایی استعدادها در زمینه داستان کوتاه تصریح کرد: برگزاری چنین جشنواره های می تواند زمینه ساز بروز استعدادهای جدید و همچنین بستری برای حمایت از نویسندگان داستان در استان یزد باشد.

جوادیان زاده اظهار کرد: با توجه به اینکه استان یزددر زمینه خلق آثار ادبی در کشور سهم قابل توجهی دارد برگزاری جشنواره های ادبی نیز ضرورت دوچندانی دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان یزد با اشاره به ویژگی شهرستان بافق به عنوان شهر معدنی استان ابراز داشت این جشنواره با هدف تلفیق صنعت و فرهنگ و استفاده از ظرفیت های معدنی در راستای اشاعه فرهنگ و هنربه صورت استانی برگزار می شود و امید است که سال آینده این جشنواره در سطح ملی برگزار گردد.

وی تصریح کرد دبیرخانه این جشنواره در روابط عمومی شرکت سنگ آهن بافق تشکیل می شود و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق مراحل اجرایی آن انجام خواهد شد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه