کدخبر : 543772

به گزارش شما و اقتصاد: دکتر امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، با حضور در کارخانه کک سازی طبس، از این واحد صنعتی که با ظرفیت تولید سالیانه ۴۵۰ هزار تن کک متالورژی فعال است، بازدید کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: دکتر نادری با اشاره به موقعیت مناسب شرکت کک که در جوار بزرگترین معادن زغال سنگ خاورمیانه قرار دارد، بر لزوم تامین خوراک از این معادن و شناسایی ظرفیت ها و معادنی که قابلیت تامین بهترین خوراک را دارند، تاکید نمود.

مدیرعامل هلدینگ «ومعادن» در جلسه با مدیران هلدینگ فلات ایرانیان و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت کک، جهت افزایش تولید خواستار راه اندازی ۴ باتری باقیمانده از مجموع ۶ باتری در این مجتمع صنعتی شد.

کک-طبس-2

همچنین با توجه به نیاز ذوب آهن اصفهان به کک متالورژی، وی خواستار تعامل بیشتر با این واحد بزرگ صنعتی و تولید محصول با کیفیت مدنظر ذوب آهن اصفهان، به عنوان بزرگترین مصرف کننده کک متالورژی در داخل کشور، شد.

دکتر نادری در ادامه از خط تولید کارخانه بازدید و از مدیران و کارگران شرکت که در شرایط سخت تحریم در جهت افزایش و رونق تولید تلاش می کنند، تشکر و قدردانی نمود.

یادآوری می شود کارخانه کک سازی طبس تنها کارخانه کک سازی به روش بازیافت حرارت در ایران است که می تواند سالانه با تولید کک در سایزهای مختلف، نیاز کارخانجات فولاد سازی، فروسیلیس و ریخته گری را تامین نماید.

روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن و فلزات

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه