کدخبر : 544806

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: این بانک تمامی ظرفیت خود برای افزایش بهره وری و بهبود صورت های مالی را به کار گرفت و به نتایج مطلوبی دست یافت.

به گزارش شما و اقتصاد: حسین مهری در این جلسه که به مناسبت تقدیر از عملکرد مدیریتهای مالی، حسابداری و بازرسی، امروز نوزدهم مردادماه برگزار شد، از تشریک مساعی، انسجام و همکاری تمامی کارکنان در برگزاری مجمع عمومی سالیانه و دستیابی به رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.

مهری اظهار داشت: منشا نتایج مطلوب بدست آمده این است که در مجموعه بانک، شایستگان انتخاب شده اند و تعادل و تعامل مناسبی میان نیروهای با تجربه و نیروهای جوان و متخصص این بانک وجود دارد.

وی افزود: همچنین پشتیبانی و همکاری خوبی در این مسیر از سوی تک تک اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک صورت گرفت که با ایجاد یک فضای سازنده توانستند موفقیت و افتخار دیگری را نصیب بانک گردانند.

مهری بیان داشت: خرسندیم که همکاران ما در این بانک بنای یک نظام هدفمند و سیستم سازمان یافته را پی ریزی نمودند که حاصل آن برگزاری مجمع بانک به بهترین شکل ممکن و همچنین کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی بود که دستیابی به این افتخارات، توان مجموعه بانک را برای انجام وظیفه بهتر و پیشبرد مأموریت­ های محوله دوچندان می­ کند.

عضو هیات مدیره بانک که در این نشست حضور داشت، گفت: عملیات تهیه صورت های مالی حسابرسی شده در زمان بندی مقرر انجام شد، تمامی اطلاعات به صورت شفاف ارایه گردید و به نتایج مثبت و قابل قبولی نیز رسیدیم و اولین بانک دولتی بودیم که مجمع خود را برگزار نمودیم و شاهد ارایه یک کار موفق تیمی و سیستماتیک از سوی همکاران حوزه های حسابداری و مالی بودیم که جای تشکر و قدردانی فراوان دارد.

این عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن اعلام داشت: هدفگذاری برای مدیریت منابع و تعهدات ارزی، تجهیز بهینه منابع، افزایش سهم درآمدهای کارمزدی و مولدسازی دارایی ها و افزایش وصول مطالبات از جمله برنامه ها برای ارتقای سودآوری و بهبود ترازها و صورتهای سود و زیان این بانک می باشد.

وی همچنین از بسته شدن حساب های بانک با سود مطلوب در پایان سال گذشته خبر داد و افزود: افزایش چابکی، توسعه بانکداری الکترونیک و حاکمیت شرکتی و ارایه خدمات نوین در افزایش سپرده ها و درآمد های کارمزدی بانک نقش اساسی دارد و با برنامه منسجمی که در این خصوص وجود دارد، چشم انداز روشنی برای ارتقای سودآوری در بانک صنعت و معدن قابل دستیابی است.

حسین عسکری عضو هیات مدیره این بانک عنوان داشت: همکاران مدیریتهای مالی و حسابداری گزارش وضعیت و ماحصل فعالیت تمامی بخش های بانک را منعکس می سازند و بسیار شایسته است که این انضباط و کار موفق تیمی سرلوحه کار همه همکاران قرار گیرد.

خورسندیان عضو دیگر هیات مدیره این بانک نیز ضمن قدردانی از تلاش همه کارکنان و دست اندر کاران تهیه صورتهای مالی بانک که مجمع بانک را به شکلی شفاف و بی حاشیه برگزار نمودند، خاطرنشان کرد: این موفقیت مرهون اعتماد به بدنه کارشناسی جوان و نخبه بانک است و امیدواریم این رویه در آینده نیز ادامه پیدا کند.

حیدری معاون مالی این بانک نیز از روند و ساز و کار تهیه صورتهای مالی بانک و برگزاری مجمع سخن گفت و ادامه داد: در این کار از قابلیت های سیستم بنکو و کوربانکینگ بانک استفاده مناسبی به عمل آمد و دفتر کل بانک به صورت سیستمی درآمد و باید توجه داشت که کارکنان بخشهای حسابداری و مالی در شرایط کرونا و محدودیت هایی که در این خصوص وجود داشت به انجام این کار مبادرت ورزیدند و در تاریخ چهاردهم فروردین ماه و بلافاصله پس از بسته شدن حسابهای سال مالی منتهی به اسفندماه سال گذشته این کار کلید خورد.

محمد امینی مدیر بازرسی و پاسخگویی به شکایات این بانک نیز یادآور شد: در جشنواره شهید رجایی بانک حایز دو رتبه برتر شد که حاصل ارایه و ارزیابی عملکرد بانک در 6 محور سازمانی و انعکاس مناسب آن در جشنواره مزبور بود.

در پایان این جلسه از زحمات همکاران بخش های حسابداری و مالی در راستای برگزاری مجمع این بانک و تلاش های مژگان ابراهیمی نژاد بازرس مدیریت بازرسی و پاسخگویی به شکایات بانک صنعت و معدن در جهت کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی تجلیل به عمل آمد.

 پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه