سازمان مدیریت صنعتی برگزار می کند:

کدخبر : 545114

نخستین کنفرانس بین المللی راهبری شرکتی در تاریخ16 و 17شهریورماه 1400 توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

به گزارش شماواقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در این همایش که با موضوع "جایگاه هیات مدیره در توسعه کسب و کار" و به شکل آنلاین و حضوری برگزار می شود؛ سخنرانان بین المللی، صاحبنظران داخلی و اساتید این حوزه، جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را به اشتراک می گذارند.

"راهبری شرکتی و بهبود فضای کسب و کار"، "راهبری شرکتی و رشد تولید ناخالص داخلی"، " مقایسه تطبیقی راهبری شرکتی در بخش خصوصی، شرکت های دولتی، و شرکت های وابسته به نهادهای غیر دولتی عمومی" ، " تجارب موفق ارتقاء راهبری شرکتی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه" از جمله موضوعات محوری این کنفرانس هستند.

از دیگر موضوعات این کنفرانس می توان به "نقش بورس اوراق بهادار در ارتقاء نظام راهبری شرکتی در بنگاه های پذیرفته شده" ، " اخلاق حرفه ای و تاثیر آن  در پیشگیری از بروز فساد در بنگاه ها" و " نقش حسابرسی مستقل و حسابرسان داخلی در راهبری شرکتی" اشاره کرد.

علاقمندان می توانند برای شرکت در کنفرانس مذکور و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه به شماره تلفن: ۸۸۶۰۴۲۲۲ (داخلی های 3142-3016-3151-3172-3176) خط مستقیم: 88604315 و یا شماره همراه 09125838895 تماس بگیرند یا از طریق وب سایت gov-conf.imi.ir ثبت نام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه