کدخبر : 545321

به گزارش شما و اقتصاد: همزمان با اقدامات همه جانبه و پیشگیرانه مبارزه با ویروس کرونا در ذوب آهن اصفهان .بسیجیان این شرکت نیز در یک حرکت ارزشمند. نسبت به تهیه کپسولهای اکسیژن پزشکی رایگان با عنوان " نذر نفس" جهت بیماران کرونایی اقدام نمودند.

به گزارش شما و اقتصاد: سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان  به اتفاق معاون روابط عمومی شرکت ضمن بازدید از محل نگهداری کپسول های اکسیژن پزشکی (حوزه مقامت بسیج امام علی (ع) لنجان)، با اشاره به اهمیت این حرکت انسان دوستانه گفت: خوشبختانه ذوب آهن اصفهان به عنوان خط اول جبهه صنعت تا کنون، در خصوص مبارزه با کرونا، اقدامات گسترده پیشگیری و درمان را در سطح شرکت و منطقه با اهتمام و جدیت ویژه ای دنبال نموده است.

وی گفت : هم اکنون با مساعدت مدیریت این شرکت بویژه مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت، کپسول اکسیژن پزشکی تهیه و در صورت نیاز بصورت رایگان در اختیار بیماران کرونایی نیازمند به اکسیژن قرار می گیرد.

وی افزود: در این طرح (نذر نفس)امکان افزایش بیشتر این تعداد کپسول ها هم وجود دارد.

مهندس نقدی پور مسئول کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان لنجان نیز گفت: با توجه به مشکلات مالی تعدادی از بیماران کرونایی در تامین کپسول اکسیژن پزشکی، با مساعدت مدیریت های حراست و انرژی وبهینه سازی سوخت ذوب آهن اصفهان و همکاری حوزه های مقاومت، شهید تندگویان و امام علی(ع) شهرستان لنجان، هم اکنون امکان استفاده رایگان از این امکان فراهم شده است. وی گفت: با توجه به حساسیت حمل و چگونگی استفاده از این کپسولها، علاوه بر تهیه "بروشور" ایمنی و توضیحات، یکی از کارشناسان مدیریت انرژی وبهینه سازی سوخت شرکت نیز برای راهنمایی های لازم، در محل حضور دارد.

1dea1c7e-89c0-4456-9010-8babdf2c72f3

مهندس نقدی پور که خود از  همکاران مدیریت انرژی وبهینه سازی سوخت شرکت می باشد یاد آور شد: با هماهنگی های بعمل آمده پس از تامین نیاز کارخانه ، ظرفیت شارژ روزانه تعداد ۱۵۰ کپسول اکسیژن در این شرکت وجود دارد..

مجید مرادیان معاون روابط عمومی شرکت نیز ضمن قدردارنی از همت بسیجیان شرکت در مبارزه با کرونا، گفت:

ذوب آهن اصفهان به عنوان یک صنعت پیشگام، در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و با تشکیل ستاد عالی مبارزه با کرونا، تا کنون در عرصه های پیشگیری و درمان داخلی و خدمت رسانی به منطقه اقدامات بسیار گسترده ای داشته که اهم این اقدامات از طریق رسانه ها منعکس شده است.

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه