کدخبر : 545605

به گزارش شما و اقتصاد: ممیزی خارجی هفت نظام مدیریتی در فولاد خراسان با موفقیت انجام شد و انطباق فرایندهای مورد بررسی با استانداردها تایید شد.

به گزارش شما و اقتصاد:ممیزی شخص ثالث مجتمع فولاد خراسان که از 20 شهریورماه آغاز شده بود، 22 شهریور ماه 1400با برگزاری نشست اختتامیه به صورت ویدئو کنفرانس به پایان رسید.

به گفته معاون برنامه ریزی و فناوری مجتمع فولاد خراسان، تیم ممیزی شرکتSGS  شامل سرممیز و 4نفر از ممیزین این شرکت، در طی سه روز، ممیزی یکپارچه نظام های مدیریتی شرکت را به پایان رساندند. دکتر حسینیان، سرممیزی سیستم مدیریت انرژی و سایر سیستم های مدیریتی شرکت را بر عهده داشت و آقایان مهندس عبادی، تقوی، عضدی و خانم علوی اعضای تیم ممیزی سایر سیستم های مدیریتی  بودند.

شفیعیان افزود: ممیزی های انجام شده برای تمام سیستم ها به صورت یکپارچه و در قالب 16 نفر-روز نشست صورت گرفت.

بنابراین گزارش، نشست پایانی این دوره از ممیزی، ساعت14 روز دوشنبه  (22 شهریور) با حضور معاونان «منابع انسانی و امور اجتماعی» و «طرح و توسعه»، به صورت حضوری در محل دفتر قائم مقام شرکت انجام شد و معاون بازاریابی و فروش فولاد خراسان نیز به صورت مجازی در این نشست حاضر شد. مدیران و روسای شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با استفاده از بستر مجازی (Skype For Business) با ارائه گزارش¬های مبسوط از فرایند ممیزی، در این نشست حضور یافتند.

معاون برنامه ریزی و فناوری شرکت، از تائید گواهینامه های کلیه سیستم های مدیریتی فولاد خراسان (بر اساس 7 استاندارد مدیریتی) خبرداد.

گفتنی است شرکت مجتمع فولاد خراسان برای اولین بار در سال 1382 نسبت به استقرار استاندارد مدیریت کیفیت «ISO 9001 » اقدام کرد و موفق به دریافت گواهینامه مذکور گردید. سپس  در سال 1383 با استقرار استانداردهای مدیریتی «زیست محیطی» (ISO 14001) و «ایمنی بهداشت شغلی» (ISO45001) در قالب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) موفق به دریافت گواهینامه های استانداردهای مذکور شد. در سال های گذشته، سایر استاندارد های مدیریتی شامل: «مدیریت آموزش» (ISO10015) «مدیریت انرژی» (ISO50001) و «مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان» ( ISO10002) و «مدیریت سنجش رضایت مشتریان» (ISO 10004) در شرکت استقرار یافته و هر سال در چارچوب ممیزی های مراقبتی، انطباق فرایندها و عملکرد مجموعه با استانداردهای یادشده توسط شرکت بین المللی SGS مورد ممیزی قرار می گیرد.

گفتنی است در این دوره سه روزه ی ممیزی، گواهینامه دو نظام مدیریتی ایزو 10002 و 10004 تجدید شد و سایر نظام ها مورد ممیزی مراقبتی قرار گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه