وزیر صنعت، معدن و تجارت

کدخبر : 546003

سید رضا فاطمی امین با همراهی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در بیمارستان جانبازان نیایش ضمن قدردانی از مجاهدت و بردباری ایثارگران گرانقدر، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: سید رضا فاطمی امین با همراهی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در بیمارستان جانبازان نیایش ضمن قدردانی از مجاهدت و بردباری ایثارگران گرانقدر، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این بازدید دو ساعته ضمن عیادت از تک‌تک جانبازان بستری در این مرکز، پای حرف‌ها و درد دل‌ها‌ی آنان نشست و در جریان نحوه خدمت رسانی به ایشان قرار گرفت.

سید رضا فاطمی امین با گرامیداشت مجاهدت ها و رشادتهای ایثارگران سرافراز، جانبازان را ادامه‌دهندگان راه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و نماد ایثار، فداکاری، صبر و بردباری توصیف کرد که مردم و مسئولین همواره می توانند از روحیه و انرژی ارزشمند آنان بهره ببرند.

وزیر صمت با تاکید بر ضرورت رسیدگی مستمر به امور ایثارگران، گفت: رنجی که جانبازان برای دفاع از ارزش‌ها و آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی متحمل شده‌اند، وظیفه همه ما را در انجام مسئولیت‌ها و رفع مشکلات کشور سنگین‌تر می‌کند.

فاطمی امین با قدردانی از مدیران، پرستاران و کارکنان این بیمارستان، تصریح کرد: اجر و پاداش خادمین جانبازان با هیچ عقل معاش اندیشی قابل محاسبه نیست و با وجود تمامی کمبودها و ناملایمتی ها، پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان هر چقدر که بتوانند با مهربانی و صبوری به جانبازان گرانقدر خدمت ارائه داده و سختی‌های آن را متحمل شوند، به اندازه تلاش و مجاهدت آنان در محضر خداوند متعال ماجور خواهند بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: جانبازان و خانواده‌های آن‌ها جایگاه ارزشمندی در جامعه ما دارند و بدون شک توفیق زیارت این عزیزان، روحیه مضاعفی را برای خدمت بیشتر و بهتر در انجام وظایف و تکالیف تزریق می نماید.

بر اساس این گزارش در جریان این بازدید، رئیس بیمارستان جانبازان نیایش گزارشی از وضعیت جانبازان بستری در این مرکز و نحوه خدمات‌رسانی به آن‌ها و همچنین کمبودها و مشکلات موجود ارائه کرد.

جانبازان بستری شده در این مرکز نیز در گفت‌وگوهای صمیمی خود با فاطمی امین و قاضی زاده، به بیان دغدغه ها و مطالباتشان پرداختند و برای وزیر صنعت، معدن و تجارت در انجام وظایفش آرزوی توفیق روزافزون کردند.

وزیر صمت همچنین در خصوص رفع برخی مشکلات مطرح شده توسط مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین جانبازان گرامی و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان دستوراتی را خطاب به معاونین خود صادر کرد.

شاتا نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه