ال جی/

کدخبر : 546391

ال‌جی الکترونیکس امروز نتایج اولیه گزارشات مالی فصل سوم ۲۰۲۱ خود را منتشر کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: ال‌جی درآمد تلفیقی تقریبی 18.8 تریلیون وون کره جنوبی را در سه‌ماهه سوم سال 2021 میلادی کسب نموده که رشد 22 درصدی نسبت به فصل مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد و بالاترین درآمد فصلی در تاریخ این شرکت به شمار می‌آید.

بر اساس استانداردهای کنونی، ال‌جی مبلغی حدود 480 میلیارد وون را نیز در این سه‌ماهه برای فراخوان Chevy Bolt EV در نظر خواهد گرفت. انتظار می‌رود که سود عملیاتی 540.7 میلیارد وونی پس از انعکاس میزان فراخوان  49.6 درصد کمتر از سه ماهه سوم سال قبل باشد.

این‌ها در حالی است که ال‌جی الکترونیکس فعالیت بخش تلفن همراه خود را در پایان ماه جولای متوقف کرد و عملکرد شرکت ارتباطات موبایل را به‌عنوان یک ضرر متوقف‌شده تلقی می‌کند. درآمد سال گذشته در زمان مشابه این بخش نیز فقط به‌منظور مقایسه اعلام‌شده است.

این ارقام سود تلفیقی آزمایشی بر اساس استانداردهای گزارشگری مالی بین‌المللی - کره جنوبی (K-IFRS)‌ است که به عنوان خدماتی به سرمایه گذاران ال جی الکترونیکس قبل از اعلام نتایج نهایی درآمد از جمله سود خالص، ارائه می شود. جزئیات مربوط به هر بخش در اواخر ماه جاری به‌صورت رسمی اعلام خواهند شد.

ال جی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه