باحضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی صورت گرفت:

کدخبر : 548402

باحضور دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، دکتر موسوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، جمعی دیگر از مسوولان ارشد کشوری، استانی و محلی، سلول احیا شماره 200 مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدارتولید شد.

به گزارش شما واقتصاد: دکتر نیکزاد در بازدید خود از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در جریان آخرین وضعیت تولید در بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه آلومینیوم کشور قرار گرفت و با تقدیر از تلاش های مدیریت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، اشتغال زایی یک هزار و 700 نفر از جوانان متخصص در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب را یک دستاورد بسیار مهم و ارزشمند برای این کارخانه بزرگ برشمرد.

IMG-20211122-WA0050

درجریان این بازدید همچنین مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب نیز طی سخنانی آخرین وضعیت تولید و میزان اشتغال زایی در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ارائه نمود و گفت: 90 درصد از نیروهای مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بومی باشند.

وی افزود: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ ترین و مدرن ترین مجتمع صنایع آلومینیوم کشور با اعتباری بالغ بر 25 هزار میلیارد تومان طی 4 سال اجرایی و به بهره برداری رسیده و اکنون 1770 نفر در آن مشغول به فعالیت هستند.

مهندس زحمتکش اضافه کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و رسیدن مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به توان اسمی خود و ظرفیت تولید 300 هزار تن شمش آلومینیوم،  این تعداد به اشتغال 2 هزار نفر می انجامد که طی 2 ماه آینده اجرایی خواهد شد.

روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه