به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت سردار دلها توسط گهرزمین:

کدخبر : 550412

ظهر امروز در سالن همایش های شرکت گهرزمین به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه (س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها، همایش مدافعین ولایت برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد: در این مراسم که با حضور مدیرکل امور استان ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حبیب اله جلیلی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان رضا اسماعیلی، سهراب بها الدینی فرماندار، جمعی از مسوولین کشوری و لشکری، محمدفلاح مدیر عامل و مدیران مجموعه گهرزمین  برگزار شد، مدیرعامل گهرزمین گفت:  نمونه سردار دلها را در عالم اسلام نداشته ایم و اگر او نبود عراق و سوریه سقوط کرده بود و ایران هم مورد هجمه قرار می گرفت. 

IMG-20220105-WA0034

IMG-20220105-WA0032

IMG-20220105-WA0030

فلاح در ادامه افزود: شهادت حق سردار بود چون که از همه چیزش گذشته بود و خالص شده بود و شهادت او مثل امام حسین (ع) و حضرت  ابالفضل (ع)  بود. 

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت های توسعه ای و سرمایه گذاری گهرزمین در بردسیر اشاره کرد و آن را چیزی نزدیک به ۳ میلیارد یورو ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: در  جیرفت و جنوب استان هم تحولات عظیم و کارهای مهمی در دست اقدام است. 

IMG-20220105-WA0035

IMG-20220105-WA0028

حبیب اله جلیلی هم در این مراسم سلامت نفس سردار سلیمانی را الگویی برای همگان دانست و قالب اخلاقی سردار دلها را به عام مردم توصیه نمود. 

در ادامه این مراسم سرهنگ علی دستوری فرمانده سپاه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان هم از ویژگی های اخلاقی سردار دلها همچون اخلاص و تقوا یاد کرد و عنوان کرد: مکتب سردار دلها امروز همه جا جاری و ساری است و موجب گردیده که آمریکا از منطقه بیرون رود و همچنین بزرگترین فتنه صهیونیستی در منطقه را نابود کرد. 

*افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید سلیمانی و خانه فرهنگ کار و تلاش گهرزمین* 

در حاشیه این مراسم نیز پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خانه فرهنگ کار و تلاش شهرستان در گهرزمین و نمایشگاه مدافعین ولایت افتتاح شد.

IMG-20220105-WA0029

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید