وزیر صمت در حاشیه راهپیمایی روز قدس:

کدخبر : 555880

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران تأکید کرد: دولت سیزدهم، دولتی مردمی است و این دولت بین مردم و مسئول تفکیک قائل نمی‌شود و با توجه به شرایط موجود در حال انجام اقدامات خوبی برای حل مشکلات اقتصادی است.

به گزارش شما و اقتصاد: مسئله فلسطین موضوع نخست دنیای اسلام است

سیدرضا فاطمی‌امین، افزود: مسئله فلسطین موضوع نخست دنیای اسلام است.

وی ادامه داد: رژیم غاصب صیهونیستی در سرزمین‌های اشغالی، بیشترین قدرت رسانه، فناوری، نظامی، سیاسی و... را در اختیار دارد، اما همین رژیم نامشروع در مقابل مردم فلسطین که با دست‌خالی می‌جنگند، شکست می‌خورد و این نشان می‌دهد که اراده مردم چه اندازه می‌تواند مؤثر باشد.

فاطمی‌امین همچنین تصریح کرد: امیدواریم که همه شاهد زوال قدرت‌های پوشالی و نامشروع در جهان باشیم.

مسئولان دولت سیزدهم دوشادوش مردم در همه صحنه‌ها حضور دارند

وی در خصوص حضور مسئولین دوشادوش مردم در راهپیمایی‌ها و دیگر صحنه‌ها، گفت: دولت سیزدهم دولتی مردمی است و این دولت بین مردم و مسئول تفکیک قائل نمی‌شود، درواقع تکلیف مسئولیان در این دولت بیشتر شده است.

دیدار با مردم و شنیدن دغدغه‌های آن‌ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص دیدار با مردم و شنیدن دغدغه‌های آنها در خلال این راهپیمایی نیز بیان کرد: مردم مسائل مختلفی را در حوزه‌های گوناگون ازجمله معیشتی، بازار، خودرو و.. بیان کردند که رسیدگی به آن‌ها در اولویت کاری دولت قرار دارد.

اقدامات خوبی برای بهبود شرایط اقتصادی در حال انجام است

فاطمی امین توضیح داد: یک بار در سال ۱۳۷۴ و بار دیگر در سال ۱۳۹۰ تورم بالا در کشور اتفاق افتاده بود، اما چالش کنونی ما این است که از سال ۱۳۹۷ یعنی پنج سال پیش تاکنون تورم بالا بوده و تداوم این تورم فشار مضاعفی را به مردم وارد کرده است.

وی تصریح کرد: برای کنترل و بهبود این شرایط برنامه‌ریزی‌های لازم انجام‌شده و اقدامات خوبی در مجموعه دولت در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید