سمات اطلاعیه داد :

کدخبر : 558361

شرکت فولاد مبارکه اصفهان اعلام کرد : مطالبات سنواتی سهامداران این شرکت از طریق اطلاعات سجام به حساب بانکی معرفی شده پرداخت شد.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان سود سهام سنواتی بیش از 800 هزار سهامدار سجامی شده خود را از طریق اطلاعات سامانه جامع اطلاعات مشتریان «سجام» به حساب بانکی معرفی شده واریز کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، بیش از 280 میلیارد ریال سود مطالبات سنواتی 808 هزار و 53 سهامدار شرکت فولاد مبارکه اصفهان روز 24 خرداد ماه سال جاری به حساب صاحبان سهام این شرکت از طریق سجام واریز شد.

سامانه سجام چیست ؟

لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

 

روبط عمومی سمات

آیا این خبر مفید بود؟

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید