در سه ماهه ابتدایی سال جاری رقم خورد:

کدخبر : 558511

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از عملیاتی شدن ۶ پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.

احسان انصاری با اعلام این مطلب افزود: این مهم در راستای تحقق چشم انداز توسعه و گسترش زیر ساخت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد خاطرنشان کرد: با اعلام برندگان مناقصات ، پروژه‌های احداث خط ۱۳۲ کیلو ولت منطقه ویژه، تامین تجهیزات و احداث شبکه توزیع و تغذیه چهار واحد ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، انجام عملیات احداث پست ۱۳۲/۲۰ کیلو ولت به روش طرح و ساخت، احداث خط انتقال آب از آب شیرین کن به کارخانه آلومینیوم، احداث ساختمان ذخیره اسید سولفوریک مورد نیاز آب شیرین کن و احداث جاده ها و کانال های آب های سطحی قسمت شمالی رودخانه مهران شور، از جمله این پروژه‌هاست که عملیات اجرایی آن آغاز شد.

انصاری ابراز امیدواری کرد: با عملیاتی شدن و گسترش پروژه‌های زیر ساختی، شاهد حضور پر رنگ تر سرمایه گذاران در این کانون اقتصادی و صنعتی باشیم.

رکورد با عملیاتی شدن 30هزار میلیارد ریال پروژه زیرساختی

وی در آخر افزود: در سال قبل به همت تلاش شبانه روزی و بی وقفه همکارانمان در مجموعه منطقه ویژه و حمایت های ایمیدرو، به یک رکورد تاریخی در عملیات زیرساختی منطقه ویژه دست پیدا کردیم و ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه در جهت تکمیل زیرساخت در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد به مناقصه رفت و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد واقع در جنوب استان فارس و از زیر مجموعه های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است.

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد

آیا این خبر مفید بود؟

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید