رفع چالش‌ها با هدف اشتغال‌زایی و توسعه

رفع چالش‌ها با هدف اشتغال‌زایی و توسعه
کدخبر : 575583

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس خواستار هم‌فکری در جهت رفع چالش‌ها شد و افزود: در شرایط فعلی باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در مناطق ویژه در جهت جذب سرمایه گذار و ایجاد توسعه در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس استفاده کنیم.

به گزارش شما و اقتصاد: «کامران داستانی» در نشست مدیران مناطق ویژه کشور که به ریاست حجت عبدالملکی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی در سالن‌ جلسات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس برگزار شد، گفت: هرمزگان یکی از قطب‌های اصلی کشور در واردات و صادرات است و هم اکنون ۱۴ هزار نفر به صورت مستقیم در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در حال فعالیت هستند.

وی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس را یکی از مهم‌ترین مناطق ویژه کشور خواند و افزود: با توجه به سیاست‌های سازمان ایمیدرو به عنوان سازمان بالادستی، کار و تلاش در این منطقه عظیم اقتصادی ادامه دارد و ما به دنبال تحقق چشم انداز ۱۰ میلیون تن فولاد با اجرای طرح‌های توسعه‌ای هستیم.

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس بیان داشت: در شرایط فعلی باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در مناطق ویژه در جهت جذب سرمایه گذار و ایجاد توسعه در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس استفاده کنیم.

وی در پایان خواستار همفکری برای رفع چالش‌های موجود شد و تاکید کرد: ایجاد اشتغال و توجه به مبانی توسعه‌ای در اولویت ما قرار دارد و امیدوارم با راهبری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی در تحقق این اهداف تسریع شود.روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

پربازدیدترین
اخرین اخبار
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی
پربازدیدترین
اخرین اخبار