پیام تبریک مدیر عامل فولاد سنگان خراسان به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام تبریک مدیر عامل فولاد سنگان خراسان به مناسبت اعیاد شعبانیه
کدخبر : 575913

علی امرایی در پیامی اعیاد شعبانیه و گرامیداشت مقام پاسدار و روز جانباز را به همکاران خود در فولاد سنگان و ملت شریف و مومن ایران، تبریک گفت.

به گزارش شما و اقتصاد: متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه مبارک شعبان مقدمه و باب ورود به ماه پر فضیلت رمضان المبارک است. اما شعبان خود گنجینه ای از فضائل و ایام مبارکی است که هر روزش، سرشار از بخشش و رحمت است. 

به تواتر آمده است که خداوند متعال به هر مناسبتی، لطف و نعمات بی پایانش را بر بندگانش ارزانی می دارد و اعیاد شعبانیه بهانه ای برای نزول الطاف بی مثال خداوند متعال است.

چه موهبتی بالاتر از آن که ولادت سید جوانان اهل بهشت و قمر بنی هاشم در ماه شعبان باشد و چه نعمتی بالاتر از مولودی که پدر علی (ع) باشد و مادر فاطمه(س) پاره تن پیامبر اکرم(ص).

 با تولد دردانه اهل بیت و پیامبر اسلام، این پاسدار حریم و حرمت اولیاء و اوصیا، خداوند متعال درهای رحمتش را بر روی بندگانش گشود و جهان غرق نور و سرور شد. اما تقدیر عباس (ع)، بَاب ٱلْحُسَیْن، بَاب ٱلْحَوَائِج، قُوَّة ٱلْحُسَیْن را خداوند متعال چنین مقرر گرداند که در شعبان المعظم، ماه ابا عبدالله، زاده شود تا این بزرگترین جانباز تاریخ بشر و مظهر فداکاری و وفاداری و رشادت و الگوی رادمردی، همراه و همگام و یاور حسین (ع) باشد.

جشن میلاد این دو مظهر شجاعت و کرامت و رادمردی، با ولادت حضرت سجاد( ع) کامل شد تا تولد کودکی که یادآور نام علی بود و خود سَیِّدُالْعابِدین، زَیْنُ‌الصّالِحین و سید الساجدین است، برگی زرین از دفتر پر فضیلت شعبان باشد. 

 آن امام همام الگوی پاسداری از حریم دین خدا و حرمت انسانهاست و عباس (ع) سرلوحه فداکاری و جانبازی در راه امام و دین خداست.

اعیاد شعبانیه و گرامیداشت مقام پاسدار و روز جانباز را خدمت همه همکاران عزیز و خانواده های محترمشان و ملت شریف و مومن ایران، تبریک عرض می نمایم و برای همه عزیزان در این ایام پر خیر برکت، سلامتی، شادکامی و الطاف الهی را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

علی امرایی

مدیرعامل فولاد سنگان خراسان

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی
اخرین اخبار