کدخبر : 535518

رقص گوهر خیراندیش را در این صفحه مشاهده کنید .

رقص گوهر خیراندیش با لباس لختی 

 

 

گوهر خیراندیش بازیگر با تجربه سینما و تلوزیون بود . گوهر خیراندیش سابقه زیادی در سینمای ایران دارد . گوهر خیراندیش مجرد است و همسرش سال ها پیش فوت کرده است . ویدیوی دیده نشده از گوهر خیراندیش را به دلیل مسایل اخلاقی حذف شد. .... 

 

 


خبرداغ : محمدرضا گلزار بغل دست همسر اول فرهاد مجیدی + عکس جنجالی


 

 

بیوگرافی گوهر خیراندیش 

گوهر خیراندیش در اول شهریور ماه سال 1333 در شیراز متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا میباشد.

 

اولین بار در سال 1349 وقتی تنها 13 سال داشت در نمایش عروس با نقش عذرا به کارگردانی جمشید اسماعیل خانی در تالار ابوریحان شیراز بروی صحنه رفت.

 

 


خبرداغ : پویان مختاری ابروی ریحانه پارسا را برد + فیلم جنجالی


 

 

از ابتدا که وارد عرصه سینما و تلویزیون شد بازی‌اش را همگان پسندیدند. او با بازی اش را با فیلم روزهای انتظار آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید.

 

حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی یک پسر و دو دختر به نام های امید، آزاده و آناهیتا بود.

 

گوهر خیراندیش و دخترش

گوهر خیراندیش و دخترش آناهیتا

 

گوهر خیراندیش با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. او در سال 1357 در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می شود.

 

گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی

گوهر خیراندیش به همراه همسرش

 

خیراندیش سپس بازی را در سینما، تئاتر و تلویزیون ادامه می دهد. او با فیلم روزهای انتظار فعالیتش را در سینما آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید. گوهر خیراندیش همیشه در نقش های متفاوت ظاهر شده است. وی همچنین چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول است.

 

 

گوهر خیراندیش

عکس و بیوگرافی گوهر خیراندیش
 
 
او یکی از اساتید ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد.
 
 

 گوهرخیراندیش در کنار پوران درخشنده

 
 گوهرخیراندیش در کنار پوران درخشنده کارگردان سینما
 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه