کدخبر : 536480

فیلم اناشید حسینی با پویان مختاری

پویان مختاری گرداننده سایت حضرات از رابطه اش با اناشید حسینی پرده برداشت . پویان مختاری از اناشید حسینی خواستگاری کرد . فیلم جنجالی پویان مختاری و اناشید حسینی را در ادامه مشاهده می کنید .

 

 

 

 

پویان مختاری جمعه شب 14 آذر 99 در یک لایو اینستاگرامی از رابطه اش با  آناشید  پرده برداشت و  همانجا از وی خواستگاری کرد. فیلم لورفته از حضور پویان مختاری و  اناشید حسینی  در ترکیه را در شماواقتصاد مشاهده می کنید.


 

پویان مختاری یکی از خوانندگان و چهره های اینستاگرامی است که چندین سال پیش پس از اینکه پدرش ورشکسته شد به ترکیه نقل مکان کرد و آنجا با ساخت سایت شرط بندی شروع به کسب درآمد کرد

 

این چهره جمعه شب در یک لایو اینستاگرامی از رابطه پنهانی اش با آناشید حسینی پرده برداشت و در همان لایو از خانم حسینی خواستگاری کرد

 

مدتی پیش امین فردین از رابطه پنهانی پویان با آناشید پرده برداشت و پس از آن پویان مختاری بالاخره به این موضوع اعتراف کرد.

 
 • نام اصلی :  سیده آناشید حسینی
 • متولد :  4 بهمن 1370 اهواز
 • زمینه فعالیت :  مدلینگ
 • پیشه :  مدل
 • تحصیلات :  لیسانس رشته معماری

 

آناشید حسینی و همسر سابقش

خانم حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس کار می کند و به عنوان مدلینگ محجبه و با حجاب در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می شود.

 

archel-4

 

وی سیده بوده و یکی مدل های ایرانی با حجاب است که وارد این عرصه شده است.

آناشید به دلیل طراحی های خلص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

وی با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است ، اما بیشتر لباس هایی از طرف خودش را به عنوان مدل پوشیده منتشر می کند اما با این حال می گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند.

 

archel-3-600x273

 

آناشید حسینی کیست ؟

خانم آناشید در برنامه وقتشه مهمان بود و توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم.

 

archel-2-600x311

ازدواج با محسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک

 

آناشید حسینی مدتی پیش با محسن مرادیان فرزند مرتضی مرادیان سفیر ایران در کشور دانمارک نامزد کرده بود که طی مراسم مجلل و با شکوه در دانمارک با حضور تعدادی از چهره های مشهور سیاسی جشن ازدواجشان را برگزار کردند.

 

archel-1-600x593

 

 

حواشی و جنجال های عروسی لاکچری

مراسم ازدواج محسن مرادیان پسر سفیر فعلی ایران در کشور دانمارک با مدل ایرانی ، باعث حواشی و جنجال های زیادی در رسانه ها و فضای مجازی شده است و انتقادهای تند و واکنش های تندی قسمت کاربران و عده ای از رسانه ها به سمت وی روانه شده است.

 

XQJpIjK3kbzT

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه