کدخبر : 539276

همسر جوان شهاب حسینی در آمریکا

شهاب حسینی بازیگر جوان و پرطرفدار و با افتخار سینما و تلوزیون است . شهاب حسینی همواره در سینما با ایفای نقش های جدید درخشیده است . در ادامه عکس هایی از شهاب حسینی را می بینید  .

 

خبرداغ : علی دایی در خارج از کشور واکسن زد + فیلم

 

شهاب حسینی پرحاشیه ترین بازیگر این روز ها محسوب می شود . شهاب حسینی در سریال ها و فیلم های مهمی ایفای نقش کرده است او در تمام این سال ها روند روبه رشدی داشته است . شهاب حسینی برای بازی در فیلم فروشنده توانست جایزه بین المللی دریافت کند . شهاب حسینی این روز ها درگیر شایعه عجیب طلاقش است که حواشی زیادی نیز داشته است عکس های او با هواداران مختلف در داخل و خارج از کشور جنجال زیادی ساخت که از انها به عنوان همسر دومش شهاب حسینی نام برده می شد که این شایعات از اساس غلط بوده و کذب محض است . در ادامه نمونه ای از این عکس ها را مشاهده می کنید .

 

 

همسر خارجی شهاب حسینی - Copy

عکس یادگاری شهاب حسینی و طرفدارش 

 

 

همسر جوان و خارجی شهاب حسینی - Copy

شهاب حسینی و یکی از طرفدارانش 

 


خبرداغ : ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی بعد از طلاق از مهدی پاکدل + عکس دونفره


 

بیوگرافی و زندگینامه همسر شهاب حسینی , پریچهر قنبری

علاقمندان به سینما دوست دارند بدانند که بازیگر مورد علاقه شان چطور زندگی می کند، در زندگی شخصی او چه می گذرد و خلاصه اینکه دوست دارند از همه چیز سر در بیاورند، در ادامه جزییاتی از زندگی همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری را میخوانید.

 

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال 1352 در تهران متولد شد. او در سال 1374 با پریچهر قنبری ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان 1382 و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان 1390 به دنیا آمدند. 

پریچهر قنبری و همسرش درلواسان کافه ای دارند که مدیریت آن را پریچهر به عهده دارد. در ادامه به گپ و گفت با پریچهر قنبری در  کافه هنر را میخوانید، گفتگویی صمیمانه که در تک تک کلماتش عشق موج می زند.

 

 شهاب حسینی، پدر، بازیگر، مجری، همسر، کارگردان و کافه دار چه تفاوت هایی با هم دارند؟

 - شهاب هیچ وقت کافه دار نبود؛ بعد از تولد محمد امین مدتی در خانه بودم و همان موقع دوست داشت فضای دوستانه و صمیمانه ای را برای گپ و گفتمان ایجاد کند. فضای سالم و خانوادگی که بیشتر به خاطر ماها کافه را به راه انداخت.

 در مورد مجری بودن باید بگویم که او بیان خیلی شیوایی دارد و بانک کلمات زیادی را در ذهنش دارد. من هم به عنوان همسرش همیشه از این توانایی او لذت می برم و گاهی اوقات هم غبطه می خورم که چطور نمی توانم مانند او حرف بزنم. در مورد بازیگری هم دیگر حرفی نزنم بهتر است.

 استاد است دیگر (خنده) در مورد کارگردانی هم باید بگویم که به عنوان تجربه اول خیلی خوب بود. تجربه ای که خودش هم در بازی و کارگردانی شریک بود.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه